Otepää Vallavalitsus
Tel. 766 4800; 515 7139
Lipuväljak 13, Otepää 67405
Avatud:
E - N 8.00-17.00
LÕUNA 12.00 -12.30
Reedel 8.00-14.00 
ILMA LÕUNATA
 
Arvelduskontod:
SEB Pank   EE351010202008200001
Swedbank  EE192200221016248664
Registrikood: 75001566
 

 

TEENUSKESKUSTE LAHTIOLEKUAJAD

Vallavalitsuse struktuur

Vallavalitsuse liikmed

Teenistujate kontaktandmed

 
Amet Nimi Kontakt Vastuvõtuajad Puhkus
Vallavanem Jaanus Barkala
Tel. 766 4801; 503 6109
Otepää vallavalitsus

II korrus

Vastuvõtt etteregistreerimisel

25.06.-28.06.2024 08.07.-21.07.2024 29.07.-05.08.2024 09.09.-22.09.2024 

Vallavalitsuse palgaline liige -abivallavanem

Koordineerib ettevõtlus- ja arendusteenistuse, ehitus- ja planeerimisteenistuse ja majandusteenistuse tööd. 

Andres Arike Tel. 766 4806; 505 9216
E-post: Andres.Arike@otepaa.ee

Otepää vallavalitsus
II korrus kabinet 224

Vastuvõtt etteregistreerimisel

03.06.-16.06.2024 01.07.-07.07.2024  15.12.-31.12.2024

 
 
 
 

 

Vallavanema otsealluvus

 
 
Amet Nimi Kontakt Vastuvõtuajad Puhkus
Haridusnõunik Janika Laur

Tel.766 4807;
523 9139
E-post:
Janika.Laur@otepaa.ee

Otepää vallavalitsus II korrus kabinet 213
Vastuvõtt: etteregistreerimisel

01.07.-19.07.2024
29.07.-08.08.2024
16.09.-20.09.2024
Kultuurinõunik
(0,7)
Valdur Sepp Tel. 5303 3036
E-post: Valdur.Sepp@otepaa.ee
Otepää vallavalitsus
II korrus kabinet 201
Vastuvõtt: etteregistreerimisel
08.07.-24.07.2024
26.08.-04.09.2024 
23.09.-26.09.2024 
Spordinõunik
 
Ago Arro Tel. 523 5762
E-post: Ago.Arro@otepaa.ee

Otepää vallavalitsus 
II korrus kabinet 205
Vastuvõtt: etteregistreerimisel

17.06.-05.07.2024
19.08.-24.08.2024

 

Ettevõtlus- ja arendusteenistus

Amet Nimi Kontakt Vastuvõtuajad Puhkus
Juhataja
 
Riina Savisaar Tel. 5647 4875
E-post: Riina.Savisaar@otepaa.ee

Otepää vallavalitsus
II korrus kabinet 223

Vastuvõtt: etteregistreerimisel

26.08.-12.09.2024
Turunduse ja mainekujunduse spetsialist   Ametikoht täitmata    
Turismiarenduse peaspetsialist   Töökoht täitmata    
Turismiarenduse spetsialist   Töökoht täitmata    
Projektispetsialist
 
Lea Ruuven Tel. 527 7997
E-post: Lea.Ruuven@otepaa.ee

Otepää vallavalitsus
II korrus kabinet 202

Vastuvõtt: etteregistreerimisel

22.07.-04.08.2024
12.08.-23.08.2024
16.09.-25.09.2024
Hankespetsialist Merlika Niidumaa Tel 5358 3341
E-post: Merlika.Niidumaa@otepaa.ee
 

Otepää vallavalitsus
II korrus kabinet 202

Vastuvõtt: etteregistreerimisel

 

 

Ehitus- ja planeerimisteenistus

Amet Nimi Kontakt Vastuvõtuajad Puhkus
Ehitus- ja planeerimisteenistuse juhataja Kalev Kepp Tel. 766 4821; 5886 7790
E-post: Kalev.Kepp@otepaa.ee
Otepää vallavalitsus 
II korrus kabinet 220
Vastuvõtt: etteregistreerimisel
08.07.-21.07.2024
05.08.-16.08.2024
02.09.-10.09.2024
Ehitusspetsialist Vello Vou Tel. 766 4822
E-post: Vello.Vou@otepaa.ee
Otepää vallavalitsus
II korrus kabinet 221
Vastuvõtt: etteregistreerimisel
25.06.-05.07.2024
15.07.-04.08.2024
19.08.-22.08.2024
 
Planeerimisspetsialist  Neeme Kaurov Tel. 766 4820
E-post: Neeme.Kaurov@otepaa.ee

Otepää vallavalitsus
II korrus kabinet 212
Vastuvõtt: etteregistreerimisel

08.07.-21.07.2024
05.08.-09.08.2024
 
Planeerimisspetsialist   Ametikoht täitmata    

 

Finantsteenistus

 

Amet Nimi Kontakt Vastuvõtuajad Puhkus

Finantsteenistuse 
juhataja

 

Kadri Vaks

Tel. 766 4815; 5303 3033

E-post: 
Kadri.Vaks@otepaa.ee

Otepää vallavalitsus II korrus kabinet 219 
Vastuvõtt: etteregistreerimisel

17.06.-30.06.2024
05.08.-18.08.2024

Raamatupidaja

Egle Davõdov

Tel. 766 4817; 5390 8218
E-post: Egle.Davodov@otepaa.ee
Otepää vallavalitsus,
II korrus, kabinet 218 
Vastuvõtt: etteregistreerimisel
 
11.07.-24.07.2024
14.10.-20.10.2024
Raamatupidaja

Laura Karavin  

Tel 766 8044; 5356 3382
E-post: Laura.Karavin@otepaa.ee
Otepää vallavalitsus, 
II korrus, kabinet 218 
Vastuvõtt: etteregistreerimisel
25.06.-30.06.2024
15.07.-28.07.2024
12.08.-25.08.2024
Raamatupidaja (0,5)   Töökoht täitmata    

 

Kantselei

 

Amet Nimi Kontakt Vastuvõtuajad Puhkus
Vallasekretär 

Janno Sepp

Tel. 766 4802; 5303 3030
E-post: Janno.Sepp@otepaa.ee

Otepää vallavalitsus
II korrus
kabinet 211 
Vastuvõtt: etteregistreerimisel
 
25.06.-28.06.2024
10.07.-09.08.2024
 

Jurist
(0,6)
Andmekaitsespetsialist

Tiina Mitt

Tel. 766 9416; 5370 0177
E-post: Tiina.Mitt@otepaa.ee

 

Otepää vallavalitsus
II korrus
kabinet 206
Vastuvõtt: etteregistreerimisel

17.06.-21.06.2024
26.08.-06.09.2024
Menetleja 
(0,5)
Jüri Haamer Tel. 5194 8996
E-post: Juri.Haamer@otepaa.ee

Otepää vallavalitsus
II korrus kabinet 212
Vastuvõtt: etteregistreerimisel.
Tööpäevad: esmaspäev, teisipäev.

17.06.-21.06.2024
08.07.-28.07.2024
26.08.-27.08.2024
23.09.-29.09.2024
Kommunikatsioonijuht Monika Otrokova

Tel. 766 4811; 505 8970

E-post: Monika.Otrokova@otepaa.ee

Otepää vallavalitsus
II korrus
kabinet 216
Vastuvõtt: etteregistreerimisel
27.06.-31.07.2024

Sekretär

Kristi Mitt

Tel.766 4805; 515 7139

E-post: Kristi.Mitt@otepaa.ee

Otepää vallavalitsus 
II korrus
Vastuvõtt: etteregistreerimisel
25.06.-12.07.2024
12.08.-23.08.2024
Volikogu sekretär (0,8) Heidy-Liisbet Kukk Tel. 766 4800; 515 7139
E-post: Heidy-Liisbet.Kukk@otepaa.ee
Otepää vallavalitsus 
II korrus
Vastuvõtt: etteregistreerimisel
10.06.-13.06.2024
15.07.-02.08.2024
29.08.-30.08.2024
Otepää Teataja toimetaja (0,5) Arvo Saal Tel. 553 1235;
E-post: teataja@otepaa.ee

Otepää vallavalitsus
II korrus

Vastuvõtt: etteregistreerimisel

01.07.-28.07.2024

 

Majandusteenistus

Amet Nimi Kontakt Vastuvõtuajad Puhkus

Majandusteenistuse juhataja (ametikoht täitmata)

Majandusteenistuse juhataja ülesandeid täidab abivallavanem Andres Arike. Tel. 766 4806; 505 9216
E-post: Andres.Arike@otepaa.ee

Otepää vallavalitsus
II korrus kabinet 224

Vastuvõtt etteregistreerimisel

 
03.06.-16.06.2024 01.07.-07.07.2024  15.12.-31.12.2024
 
 
Teenuskeskuse juht
(0,5 Nõuni)
Kalev Lõhmus Tel. 513 9071
E-post: Kalev.Lohmus@otepaa.ee
Nõuni teenuskeskus
Vastuvõtt: etteregistreerimisel
 
 
12.08.-26.08.2024
09.12.-13.12.2024
 
Teenuskeskuse juht
(Puka ja Sangaste)
Lea Madissov

Tel. 766 8443; 518 7285
E-post: Lea.Madissov@otepaa.ee

Puka ja Sangaste teenuskeskus
Vastuvõtt: etteregistreerimisel
19.08.-30.08.2024
03.09.-24.09.2024
07.10.-10.10.2024
Teenuskeskuse majandustöötaja
 
Kalev Mekk Tel. 516 4931
E-post: Kalev.Mekk@otepaa.ee

Puka teenuskeskus
 

08.07.-29.07.2024
Teenuskeskuse majandustöötaja
(Sangaste)
Vladimir Pikulov

Tel. 5301 6488

E-post: Vladimir.Pikulov@otepaa.ee 
 

Sangaste teenuskeskus
 
25.06.-08.07.2024
21.08.-07.09.2024
 
 
Majandustöötaja

Teetöödega seotud küsimused - tee-ehitus, remont, järelvalve. Liikluskorraldus.
Indrek Kapp

Tel. 5805 3752

E-post: Indrek.Kapp@otepaa.ee

 
10.06.-23.06.2024
29.07.-12.08.2024 
Sangaste kalmistuvaht Anneli Puksov Tel. 5398 8510
E-post: 
Anneli.Puksov@otepaa.ee
 
25.06.-08.07.2024
21.08.-03.09.2024
Ilmjärve kalmistuvaht Merike Naruski-Peterson Tel. 5333 2779
E-post: 
Merike.Naruski@otepaa.ee
 
15.07.-28.07.2024
01.12.-14.12.2024
Puka kalmistvaht Inger Zimmer Tel. 5648 5327
E-post: 
Inger.Zimmer@otepaa.ee
  25.11.-22.12.2024
Puhastusteenistujad Elle Luhtaru, Liivia Lill    

 

*Kalmistuvaht Otepää linnas: Jaan Uibo 504 0424 (EELK Otepää Maarja kogudus)

Sotsiaalteenistus

 

Amet Nimi Kontakt Vastuvõtuajad Puhkus

Sotsiaalteenistuse juhataja 
 

Vaata hooldereformi kohta SIIT

Kristin Leht Tel. 766 4825; 5303 3032
E-post: Kristin.Leht@otepaa.ee
Otepää vallavalitsus
I korrus 
Vastuvõtt: etteregistreerimisel
03.06.-16.06.2024 01.07.-14.07.2024

Hoolduskoordinaator

 

Monika Horn  Tel. 524 6061
E-post: Monika.Horn@otepaa.ee
Otepää vallavalitsus
I korrus 
Vastuvõtt: etteregistreerimisel
17.06.-05.07.2024
29.10.-08.11.2024
Sotsiaaltöö vanemspetsialist Pille Sikk Tel. 766 8046; 524 7930
E-post: Pille.Sikk@otepaa.ee
Sangaste Teenuskeskus
T: 9.00 - 16.00
 
14.06.-21.06.2024
12.08.-30.08.2024
11.11.-15.11.2024
Sotsiaaltööspetsialist
 
Kadri-Triin Kattai Tel. 5919 9564  
E-post: Kadri-Triin.Kattai@otepaa.ee

Puka Teenuskeskus.
Vastuvõtt: etteregistreerimisel

 
Sotsiaaltööspetsialist Carmen Mets Tel. 766 4827; 5199 4123
E-post: 
Carmen.Mets@otepaa.ee

Otepää vallavalitsus 
I korrus 
Vastuvõtt: etteregistreerimisel

25.06.-28.06.2024
10.07.-25.07.2024
23.09.-02.10.2024
Sotsiaaltööspetsialist   Ametikoht täitmata    
Lastekaitse vanemspetsialist (0,75 kohta)
 
Kristel Ilves
 
Tel. 766 9419; 5341 9003
E-post: Kristel.Ilves@otepaa.ee

Vastuvõtt: etteregistreerimisel

17.06.-21.06.2024
01.07.-14.07.2024
29.07.-02.08.2024
14.10.-18.10.2024
11.11.-20.11.2024

 

Lastekaitsespetsialist 

 

Margot Mahla

Tel. 512 5745
E-post: Margot.Mahla@otepaa.ee
Otepää vallavalitsus 

I korrus

Vastuvõtt: etteregistreerimisel

08.07.-21.07.2024
02.09.-09.09.2024
Ennetustööspetsialist Marju Karavin Tel. 5336 5450
E-post: Marju.Karavin@otepaa.ee
Otepää vallavalitsus 
I korrus
Vastuvõtt: etteregistreerimisel
17.06.-28.06.2024
05.08.-14.08.2024
Hooldustöötaja (0,5 kohta) Annika Rehemaa Tel. 5333 5185
E-post: Annika.Rehemaa@otepaa.ee
Vastuvõtt: etteregistreerimisel
10.06.-21.06.2024
22.07.-04.08.2024
11.11.-12.11.2024
Hooldustöötaja  Pille Visnapuu

Tel. 5805 3779

E-post: Pille.Visnapuu@otepaa.ee

Vastuvõtt: etteregistreerimisel
15.07.-18.07.2024
07.10.-17.10.2024
Hooldustöötaja 

Eva Kongo
Ajutiselt töölt eemal, asendab

Diana Patrael

Tel. 5197 0053
E-post: Diana.Patrael@otepaa.ee

Vastuvõtt: etteregistreerimisel
25.06.-28.06.2024
27.08.-09.09.2024
14.10.-23.10.2024
Hooldustöötaja Evelin Petter

Tel. 5308 3023
E-post: Evelin.Petter@otepaa.ee

Vastuvõtt: etteregistreerimisel
25.06.- 08.07.2024
05.08.-15.08.2024
18.12.-20.12.2024
Hooldustöötaja
 
Fred Leopard

Tel. 5919 4510

E-post: Fred.Leopard@otepaa.ee

Vastuvõtt: etteregistreerimisel
05.08.-30.08.2024
16.12.-23.12.2024
30.12.-31.12.2024

Hooldustöötaja
(0,5)

Kristiina Aalep

Tel. 5322 9187
E-post: Kristiina.Aalep@otepaa.ee

Vastuvõtt: etteregistreerimisel
27.05.-07.06.2024
15.07.-21.07.2024
19.08.-02.09.2024
Tugiisik Airin Hermann Tel. 5199 2717
E-post: Airin.Hermann@otepaa.ee
Vastuvõtt: etteregistreerimisel
15.07.-02.08.2024
23.12.-31.12.2024
Peretöötaja Rita Pärnik

Tel. 5551 1780

E-post: Rita.Parnik@otepaa.ee

Vastuvõtt: etteregistreerimisel 08.07.-31.07.2024
Isiklik abistaja  Siim Ventsel, Kairi Kõiv
Hooldustöötaja
(0,5)
  Töökoht täitmata    

 

Sotsiaalkindlustusameti vastuvõtt toimub üks kord kuus, iga kuu esimesel esmaspäeval. Vastuvõtt toimub Otepää vallavalitsuse I korrusel kell 8.30 – 18.00

 

Hallatavad asutused


Asutus Juht Kontakt Puhkus
Otepää Gümnaasium
Maire Murumaa
Tel. 766 8241, 5918 2772
E-post: kool@nuustaku.edu.ee
25.06.-07.07.2024
10.07.-04.08.2024
07.08.-19.08.2024
22.10.-25.10.2024
Puka Kool
(
0,5 töökohta)
Tanel Meiel Tel. 767 1963; 501 8803
E-post: kool@puka.edu.ee
25.06.-13.08.2024
Keeni Põhikool
(0,5 töökohta)
Tanel Meiel Tel. 769 6225; 501 8803
E-post: direktor@keeni.edu.ee
25.06.-13.08.2024
Pühajärve Põhikool Miia Pallase
Tel. 766 8555; 507 6285
25.06.-19.08.2024
Otepää Muusikakool Helen Kirsi
Tel. 765 5109; 5303 3037
20.06.-31.07.2024
12.08.-21.08.2024
21.10.-25.10.2024
30.12.-31.12.2024
Puka Kunstikool
(0,1 töökohta)
Tanel Meiel Tel. 501 8803
E-post: Puka.Kunstikool@otepaa.ee
25.06.-13.08.2024
Otepää Lasteaed Merike Tiimann Tel. 5303 3034
05.06.-14.06.2024
25.06.-05.07.2024
15.07.-31.07.2024 
Otepää Raamatukogu  Kaido Mägi
Tel. 766 4824
NB! Vaata kõikide haruraamatukogude (Keeni, Sangaste, Pühajärve, Otepää, Kuigatsi, Puka, Nõuni) kontakte SIIT
22.07.-26.08.2024
Otepää Kultuurikeskused Jorma Riivald
Tel. 5845 4870
NB! Vaata kultuurimajade (Otepää, Sangaste, Nõuni, Puka) kontakte SIIT
25.06.-28.06.2024
03.07.-05.07.2024
08.07.-21.07.2024
12.08.-18.08.2024
Otepää Avatud Noortekeskus

Kätlin Nukka

Tel. 5332 6699
E-post: Katlin.Nukka@otepaa.ee

NB! Vaata noortekeskuste (Puka, Keeni, Otepää) kontakte SIIT

01.07.-21.07.2024
12.08.-25.08.2024
02.09.-15.09.2024

 

Teised valla osalusega asutused

Asutus Juht Kontakt
SA Otepää Tervisekeskus Juhataja Krista Anton
Tel 766 8560

Juhataja Anneli Kattai


 

Tel 528 0802
E-post: anneli.kattai@valgamaa.ee
 
Tel 766 1200
AS Otepää Veevärk Juhatuse liige Andres Visnapuu
Tel 506 8712
SA Tehvandi spordikeskus Juhatuse liige:
Kristjan Karis
Tehvandi spordikeskuse tegevjuht:
Jaak Mae
Tel 766 9506
E-post: Kristjan@tehvandi.ee
Tel 766 9555
E-post: Jaak@tehvandi.ee
OÜ Otepää Kommunaal Juhatuse liige:
Sulev Süvari

Tel 502 2316

E-post: kommunaal@otepaa.ee