Raamatukogud

11.09.18

Otepää Linnaraamatukogu
Juhataja: Kaido Mägi
Töötajad: Ülle Paul, Maret Viigimets
E-post: Kaido.Magi@otepaa.ee
Otepaa.Linnaraamatukogu@otepaa.ee
Lipuväljak 13, 67405 OTEPÄÄ
Tel. 766 4824
Lahtiolekuajad:
E-N 11.00-19.00
P    12.00-16.00

 
 
Pühajärve Raamatukogu
Juhataja: Ly Haaviste
Sihva küla, 67301 Otepää vald
Tel. 766 8505
Lahtiolekuajad:
E, K - 9.00-16.00
T - 10.30 -17.30
N - 8.00-15.00
 
 
Sangaste Raamatukogu
Kooli tn 3, Sangaste alevik 67013

Heili Kalbri
E-post: Heili.Kalbri@otepaa.ee
Tel. 5307 2043 
Lahtiolekuajad:
K - 10.00 - 18.00
R - 9.00 - 16.00

 
Keeni Raamatukogu
Keeni tee 12, Keeni 67012
Heili Kalbri 
E-post: Heili.Kalbri@otepaa.ee
Tel. 5307 2043 
Lahtiolekuajad:
E - 9.00 - 16.00
N - 10.00 -18.00

 
 

 

Nõuni Raamatukogu
Otepää vald, Nõuni
Juhataja Vaike Viks
Tel. 765 7333
E-post: Kylliki.Reim@otepaa.ee
Lahtiolekuajad:
E-T kell 12.00 -17.00;
K kell 12.00-18.00;
N kell 12.00-16.00;
 

 

Puka Raamatukogu
Kooli 6, Puka alevik, Valgamaa, 67217
Juhataja Ene Markov
Tel. 766 9417
E-post: Ene.Markov@otepaa.ee
Lahtiolekuajad:
E-T 8.30 - 16.00
K   11.00 - 17.30
N   8.30 - 16.00
R   8.30 - 14.30

Raamatukogu suletud. Avatud alates 03.10.2018  E, T, N  8.30-16.30, lõuna 13.00-14.00, K 11.00 - 17.30; R 8.30-14.30 
 
 
Kuigatsi Raamatukogu
Otepää vald, Kuigatsi küla
Juhataja Õnne Paimre
Tel. 769 2376
E-post: Onne.Paimre@otepaa.ee
Lahtiolekuajad:
E-R 10.00 - 17.00
 
 
Raamatukogude juhatajate puhkusegraafikut vaata SIIT