Vallavolikogu koosseis

23.11.17

Otepää Vallavolikogu
Lipuväljak 13, 67405 OTEPÄÄ
Tel. 766 4800; 515 7139
E-post: vald@otepaa.ee

 

Otepää Vallavolikogus on 17 liiget. Volikogus on registreeritud kaks fraktsiooni - Eesti  Reformierakond ja Ühinenud Kogukonnad. 

 

Volikogu esimees: Jaanus Barkala
Volikogu aseesimees: Rando Undrus

Volikogu meililist: volikogu@otepaa.ee

 

Jrk. NIMI   E-posti aadress
1. Jaanus Barkala (VL Ühinenud Kogukonnad) Jaanus.Barkala@otepaa.ee
2. Marika Viks (VL Ühinenud Kogukonnad) Marika.Viks@otepaa.ee
3. Raivo Nurmetu (VL Ühinenud Kogukonnad) Raivo.Nurmetu@otepaa.ee
4. Karl Mõts (VL Ühinenud Kogukonnad) Karl.Mots@otepaa.ee
5. Tatjana Laadi (VL Ühinenud Kogukonnad) Tatjana.Laadi@otepaa.ee
6. Rando Undrus  (VL Ühinenud Kogukonnad) Rando.Undrus@otepaa.ee
7. Jorma Riivald (VL Ühinenud Kogukonnad) Jorma.Riivald@otepaa.ee
8. Rein Pullerits (VL Ühinenud Kogukonnad) Rein.Pullerits@otepaa.ee
9. Martin Teder (VL Ühinenud Kogukonnad) Martin.Teder@otepaa.ee
10. Andres Arike (Eesti Reformierakond) Andres.Arike@otepaa.ee
11. Kuldar Veere (Eesti Reformierakond) Kuldar.Veere@otepaa.ee
12. Heikki Kadaja (Eesti Reformierakond) Heikki.Kadaja@otepaa.ee
13. Urmas Kuldmaa (Eesti Reformierakond) Urmas.Kuldmaa@otepaa.ee
14. Miia Pallase (Eesti Reformierakond) Miia.Pallase@otepaa.ee
15. Jaanus Raidal (Eesti Keskerakond) Jaanus.Raidal@otepaa.ee
16. Mare Raid (Eesti Keskerakond) Mare.Raid@otepaa.ee
17. Irja Sõnum (Eesti Keskerakond) Irja.Sonum@otepaa.ee

 

 

 

Viited: 
 
 
 

 

 

Dokumendiregister

Volikogu istungid toimuvad kord kuus. Volikogu istungite päevakorda saab vaadata avalehel rubriigis Kuu volikogus.

 

Vallavolikogu puudutavad määrused

 

 
 
 
Toimetaja: MONIKA OTROKOVA