Otepää Vallavalitsus
Tel. 766 4800; 515 7139
Lipuväljak 13, Otepää 67405
Avatud:
E - N 8.00-17.00
LÕUNA 12.00 -12.30
Reedel 8.00-14.00 
ILMA LÕUNATA
 
Arvelduskontod:
SEB Pank   EE351010202008200001
Swedbank  EE192200221016248664
Registrikood: 75001566
 

 

TEENUSKESKUSTE LAHTIOLEKUAJAD

Teenistujate kontaktandmed

 
Amet Nimi Kontakt Vastuvõtuajad Puhkus
Vallavanem Kaido Tamberg
Tel. 766 4800;
518 2016
E-post: 

E: 13.00 -15.00
etteregistreerimisel
Otepää vallavalitsus
II korrus

 
 

Abivallavanem

(valla arendus-, ehitus-, majandus- ja planeerimisalase tegevuse korraldamisega seotud küsimuste lahendamine)

Kajar Lepik Tel. 766 4806; 5662 7688
E-post: Kajar.Lepik@otepaa.ee
   

 

Arendusteenistus

 
 
Amet Nimi Kontakt Vastuvõtuajad Puhkus
Juhataja      
 
 
Arendusspetsialist
(0,2 kohta)
Aado Altmets
Tel. 519 64 801

Vastuvõtt:

etteregistreerimisel

 
Projektijuht Inga Tikk Tel. 532 34404
E-post: Inga.Tikk@otepaa.ee
  20.02-21.02.2018
26.02.-02.03.2018
(õppepuhkus)
 
Kommunikatsioonijuht Monika Otrokova

Tel. 766 4811;
505 8970

E-post: Monika.Otrokova@otepaa.ee

Otepää vallavalitsus
II korrus
kabinet 216
E: 9.00 -12.00
14.00-17.00
 

 

Ehitusteenistus

Amet Nimi Kontakt Vastuvõtuajad Puhkus
Ehitusteenistuse juhataja (0,75) Kalev Kepp Tel. 766 4821
E-post: Kalev.Kepp@otepaa.ee
Otepää vallavalitsus 
II korrus kabinet 221
 
 
Ehitusspetsialist Vello Vou Tel. 766 4822
E-post: Vello.Vou@otepaa.ee
Otepää vallavalitsus
II korrus kabinet 221
E: 9.00-12.00,
K: 14.00-16.00 
 
Ehitusspetsialist (0,3) Peeter Aunapu Tel. 5811 5200
E-post: Peeter.Aunapu@otepaa.ee
Sangaste Teenuskeskus
K: 10.00 - 16.00 
21.02-28.02.2018

 

Finantsteenistus

 

Amet Nimi Kontakt Vastuvõtuajad Puhkus

Finantsteenistuse 
juhataja

 

Ülle Veeroja

Tel. 766 4815; 5303 3033

E-post: Ulle.Veeroja@otepaa.ee

Otepää vallavalitsus II korrus
kabinet 219 
E: 14.00-17.30,
N: 8.00-10.00

 
Pearaamatupidaja Karin Tilga

Tel. 766 9416

E-post: Karin.Tilga@otepaa.ee

Otepää vallavalitsus,
II korrus kabinet 220
 
Raamatupidaja

Mari Mõttus

Tel. 766 4816

E-post: Mari.Mottus@otepaa.ee
Otepää vallavalitsus, II korrus, kabinet 218  
E: 9.00-12.00
 
 

Raamatupidaja

Sale Kiuru

Tel. 766 4817
E-post: Sale.Kiuru@otepaa.ee
Otepää vallavalitsus,
II korrus, kabinet 218 
E: 9.00-12.00
 
 

 
Raamatupidaja Laura Karavin

Tel.766 8044
E-post: Laura.Karavin@otepaa.ee

Otepää vallavalitsus, 
II korrus, kabinet 218 
E: 9.00-12.00
 

 

Haridus-, kultuuri- ja sporditeenistus

Amet Nimi Kontakt Vastuvõtuajad Puhkus
Juhataja        
Haridus- ja noorsootööspetsialist Janika Laur

Tel.766 4807;
523 9139
E-post:
Janika.Laur@otepaa.ee

Otepää vallavalitsus II korrus kabinet 213
E: 9.00-12.00;
14.00-17.00

 
Kultuurispetsialist (0,7) Valdur Sepp

Tel. 5303 3036
E-post: Valdur.Sepp@otepaa.ee

   
Spordispetsialist (0,7) Harald Laidre

Tel. 5886 5315
E-post:
Harald.Laidre@otepaa.ee

   
Sotsiaalpedagoog        
Noorsootöötaja (Keeni Noortekeskus) Marju Karavin Tel. 5398 9514
E-post: Marju.Karavin@otepaa.ee
Keeni Noortekeskus, Keeni küla, Otepää vald  
Seltsimaja perenaine (Sangaste Seltsimaja) Raili Mandli Tel. 5682 2022
E-post: Raili.Mandli@otepaa.ee
Sangaste Seltsimaja,
Valga mnt 7, Sangaste alevik, Otepää vald
 

 

Majandusteenistus

Amet Nimi Kontakt Vastuvõtuajad Puhkus
Majandusteenistuse juhataja Mairo Kangro
Tel. 766 4810; 5303 3035
Otepää vallavalitsus
II korrus
kabinet 205
T: 9.00-12.00
 
 
07.03-13.03.2018
 
 
 
Teenuskeskuse juht (0,5 Sangaste) Priit Areng

Tel. 502 2316
E-post: Priit.Areng@otepaa.ee

Sangaste Teenuskeskus
K: 8.00 – 16.00  
 
Teenuskeskuse juht (0,5 Nõuni)        
Teenuskeskuse juht (0,5 Puka) Lea Madissov

Tel. 766 8443

E-post: Lea.Madissov@otepaa.ee

Puka Teenuskeskus
E, T, N, R  9.00-13.00 , 
K 13.00 -17.00 
 
Teenuskeskuse majandusspetsialist (Puka) Kalev Mekk E-post: Kalev.Mekk@otepaa.ee

Puka Teenuskeskus

E, T, N, R  9.00-13.00 , 
K 13.00 -17.00 

 
Teenuskeskuse majandusspetsialist (Sangaste) Rein Areng Tel.516 0163
E-post: Rein.Areng@otepaa.ee
Sangaste Teenuskeskus
Kokkuleppel
 
Kalmistuvaht (Ilmjärve kalmistu) Merike Naruski-Peterson  Tel. 5333 2779
E-post: Merike.Naruski@otepaa.ee
   
Kalmistuvaht (Sangaste) Rein Adusson      
Kalmistuvaht (Puka) Inger Zimmer

Tel. 5648 5327

E-post: Inger.Zimmer@otepaa.ee

   
Abiteenistuja  Raimo Peerna      
Puhastusteenistuja (0,3) Õie Saar      
Puhastusteenistuja (0,7) Liivia Lill      

 

Planeerimisteenistus

12.02.18
Amet Nimi Kontakt Vastuvõtuajad Puhkus
Planeermisteenistuse juhataja Enelin Alter Tel. 766 4820; 5307 1297
E-post: Enelin.Alter@otepaa.ee

Otepää vallavalitsus, II korrus kabinet 212 
E: 9.00-12.00;
14.00-16.00

 
 

Planeerimisspetsialist

Kati Kala

Tel. 766 8048; 5322 5261
E-post: Kati.Kala@otepaa.ee

Otepää vallavalitsus, II korrus
kabinet 212 
E: 9.00-12.00;
14.00-16.00

 

 

Sotsiaalteenistus

 

Amet Nimi Kontakt Vastuvõtuajad Puhkus
Sotsiaalteenistuse juhataja  Angelika Armolik Tel. 766 4825; 5303 3032
E-post: Angelika.Armolik@otepaa.ee
Otepää vallavalitsus
II korrus kabinet 224
E: 9.00-12.00; 14.00-17.30,
K: 10.00-12.00
 
 
 
 
Sotsiaaltööspetsialist Pille Sikk Tel. 766 8046; 524 7930
E-post: Pille.Sikk@otepaa.ee

Sangaste Teenuskeskus
T: 9.00 - 16.00
Puka Teenuskeskus
K: 09.00-13.00 

05.03- 09.03.2018
Sotsiaaltööspetsialist Kersti Tamm Tel. 766 4827; 5199 4123
E-post: Kersti.Tamm@otepaa.ee 
Otepää vallavalitsus 
II korrus kabinet 222
N: 9.00-12.00;
14.00-16.00
 
Sotsiaaltööspetsialist (0,5) Pille Plinte

Tel. 5886 7790
E-post: Pille.Plinte@otepaa.ee

Nõuni Teenuskeskus
R: 9.00 -12.00;
13.00 - 18.00
Teistel päevadel aeg eelnevalt kokku leppida. 
 
Lastekaitsespetsialist 
 
Kristin Leht Tel. 766 4826; 512 5745
E-post: Kristin.Leht@otepaa.ee

Otepää vallavalitsus 
II korrus kabinet 223
E: 9.00-12.00; 14.00-17.30
K: 14.00-16.00

 
 
 
 
 
 

Lastekaitsespetsialist

Kristel Ilves Tel. 766 9419; 5341 9003
E-post: Kristel.Ilves@otepaa.ee
Sangaste Teenuskeskus
K: 09.00-12.00;
N: 14.00 - 17.00. 
Puka Teenuskeskus
E: 14.00 - 17.00;
R 09.00 - 12.00 (üle nädala). 
 
 
 
 
Hooldustöötaja  Rita Pärnik Tel. 5333 5185
E-post: Rita.Parnik@otepaa.ee
 
 
 
Hooldustöötaja  Andra Rüütli

Tel. 5197 0053
E-post: Andra.Ruutli@otepaa.ee 

 
 
 
 
Hooldustöötaja Evelin Petter

Tel. 5308 3023
E-post: Evelin.Petter@otepaa.ee

   
Hooldustöötaja * Merle Davõdov E-post: Merle.Davodov@otepaa.ee    
Hooldustöötaja * Airin Hermann E-post: Airin.Hermann@otepaa.ee    
Hooldustöötaja * Annika Rehemaa E-post: Annika.Rehemaa@otepaa.ee    
Hooldustöötaja * Fred Leopard E-post: Fred.Leopard@otepaa.ee    
Hooldustöötaja *        
Täisealiste tugiisik* Maido Männiste E-post: Maido.Manniste@otepaa.ee  
 
 
 
Täisealiste tugiisik* Anniki Kreek E-post: Anniki.Kreek@otepaa.ee    
Erivajadustega inimeste tegevusjuhendaja Linda Merekivi  Tel. 5199 3497
E-post: 
Linda.Merekivi@otepaa.ee
   
Tegevusjuhendaja        
Laste tugiisikud  Eve Koser, Margit Rello, Maret Jõe, Maire Liiv

 

* Töötajad projekti "Koduteenuse ja tugiisikuteenuse arendamine" raames. Loe projekti kohta SIIT

Vallakantselei

 

Amet Nimi Kontakt Vastuvõtuajad Puhkus
Vallasekretär 

Janno Sepp

Tel. 766 4802; 5303 3030
E-post:  Janno.Sepp@otepaa.ee

Otepää vallavalitsus
II korrus
kabinet 211 
E: 10.00-12.00 etteregistreerimisel.

 

Jurist        
Volikogu sekretär Kristi Mitt

Tel.766 4800; 515 7139

E-post: Kristi.Mitt@otepaa.ee

Otepää vallavalitsus 
II korrus
 
Sekretär Kristina Reigo Tel. 766 4805; 515 7139
E-post: Kristina.Reigo@otepaa.ee
Otepää vallavalitsus 
II korrus
 
 
Teenuskeskuse sekretär-asjajaja (Puka ja Sangaste) Lea Trees Tel. 766 9410
E-post: Lea.Trees@otepaa.ee
Puka Teenuskeskus
E-T 8.00 -16.00 
Sangaste Teenuskeskus
K-N 9.00 -16.00 
 
 
 
Teenuskeskuse sekretär-asjaajaja (Nõuni 0,5)        

 

Hallatavad asutused


Asutus Juht Kontakt Puhkus
Otepää Gümnaasium Külle Viks
Tel. 766 8240; 5301 1550
 
 
 
Puka Keskkool Margot Keres Tel. 767 1960
E-post: margot.keres@puka.edu.ee
 
Pühajärve Põhikool Miia Pallase
Tel. 766 8555; 507 6285
 
Keeni Põhikool Maire Murumaa Tel. 769 6225; 59 182 772
E-post: maire@sangastevv.ee
 
Otepää Muusikakool Tanel Soovares
Tel. 765 5109; 5303 3037
 
 
Puka Kunstikool Esti Kittus Tel.767 1966; 5662 9357
E-post: Esti.Kittus@otepaa.ee
 
Otepää Lasteaed Marju Ilistom
Tel. 765 5689;5303 3034
 
Puka Lasteaed Nele Bend Tel. 769 2343
E-post: Nele.Bend@otepaa.ee
 
Otepää Linnaraamatukogu  Kaido Mägi
Tel. 766 4824
 
 
Pühajärve Raamatukogu Ly Haaviste
Tel. 766 8505
 
 
 
Sangaste Raamatukogu
Keeni Raamatukogu
Aino Oja Tel. 769 0494
Tel. 769 6236
E-post: Aino.Oja@otepaa.ee
 
Puka Raamatukogu Ene Markov Tel.
E-post: Ene.Markov@otepaa.ee
 
Kuigatsi Raamatukogu Õnne Paimre Tel. 769 2376
E-post: Onne.Paimre@otepaa.ee
 
Nõuni Raamatukogu Külliki Reim  Tel. 765 7333
E-post: Kylliki.Reim@otepaa.ee
 
Otepää Kultuurikeskus Sirje Ginter
Tel. 765 5212; 509 7795
 
Sangaste Seltsimaja Raili Mandli Tel. 5682 2022
E-post: Raili.Mandli@otepaa.ee
 
Nõuni Maakultuurimaja Kalev Lõhmus Tel. 513 9071
26.02- 04.03.2018
Otepää Avatud Noortekeskus Kätlin Nukka
Tel. 5886 7270
 

 

Teised valla osalusega asutused

Asutus Juht Kontakt
SA Otepää Tervisekeskus Juhataja Andres Arike
Tel. 766 8560; 505 9216
Infokonsultandid
Külliki Pikk
Lea Ilp
Tel. 766 1200
AS Otepää Veevärk Juhataja Aado Altmets
Tel. 767 9410;  519 64 801
OÜ Puka Vesi Juhataja Kalev Kepp E-post: pukavesi@puka.ee
OÜ Otepää Maamõõdubüroo Juhataja Tõnu Riivik Tel. 765 5497
E-post: Tonu.Riivik@otepaa.ee
SA Tehvandi spordikeskus Juhatuse liikmed:
Jaak Mae
Kristjan Karis
Tel. 766 9555
E-post: Jaak@tehvandi.ee
Tel. 766 9506
E-post: Kristjan@tehvandi.ee
Otepää Teataja Toimetaja Arvo Saal E-post: teataja@otepaa.ee

 

Kalmistuvahid
Kalmistud Otepää linnas: Jaan Uibo 504 0424
Ilmjärve kalmistu: Merike Naruski-Peterson 5333 2779
Puka kalmistu: Inger Zimmer 5648 5327