Teenistujate kontaktandmed

Otepää Vallavalitsus
 
Tel. 766 4800; 515 7139
E-post: vald@otepaa.ee
Lipuväljak 13, Otepää 67405
 
Avatud:
E. 8.00-18.00
T. K. ja N. 8.00-17.00
Reedel 8.00-15.30 
LÕUNA 12:00-13:00
Arvelduskontod:
SEB Pank   EE351010202008200001
Swedbank  EE192200221016248664
 
Registrikood: 75001566
   
Amet Nimi Kontakt Vastuvõtt Puhkus
Vallavanem  Kalev Laul
Tel. 766 4800;
524 0174
E-post: 
Vastuvõtt:
E: 13.00-15.00
etteregistreerimisel
14.03.-27.03.2016 18.07.-09.08.2016
Arendusnõunik Aado Altmets
Tel. 503 9529

Vastuvõtt:

T: 9.00-12.00
etteregistreerimisel

01.07.-04.08.2016
Haridus- , kultuuri- ja spordinõunik Janika Laur

Tel.766 4807;
E-post:
Janika.Laur@otepaa.ee

Vastuvõtt:
E: 9.00-12.00;
14.00-17.00

04.07.-29.07.2016
08.08.-19.08.2016
19.12.-29.12.2016
Kommunikatsioonijuht Monika Otrokova
Tel. 766 4811;
505 8970 
Vastuvõtt:
E: 9.00-12.00;  
14.00-17.00
04.07.-31.07.2016
15.08.-21.08.2016
24.10.-30.10.2016

 

Vallakantselei

 

Amet Nimi Kontakt Vastuvõtt Puhkus
Vallasekretär  Janno Sepp

Tel. 766 4802; 5303 3030
E-post:  Janno.Sepp@otepaa.ee

Raekoda, kabinet 211 
Vastuvõtuajad: E: 10.00-12.00 etteregistreerimisel. 
13.06.2016
28.06.-31.07.2016
Sekretär Kristina Reigo Tel. 766 4805
E-post: Kristina.Reigo@otepaa.ee
Raekoda, 2. korrus 
09.05.-15.05.2016
27.06.-10.07.2016
08.08.-21.08.2016
15.12.-23.12.2016
Sekretär Kristi Mitt

Tel.766 4800

E-post: Kristi.Mitt@otepaa.ee

Raekoda, 2. korrus
11.07.-07.08.2016
29.08.-01.09.2016
28.12.-30.12.2016

 

Finantsteenistus

 

Amet Nimi Kontakt Vastuvõtt Puhkus

Finantsteenistuse 
juhataja

 

Ülle Veeroja

Tel. 766 4815; 5303 3033

E-post: ulle.veeroja@otepaa.ee

Raekoda, kabinet 219  
Vastuvõtuajad: E: 14.00-17.30, N: 8.00-10.00

04.07.-21.07.2016
27.07.-12.08.2016
Raamatupidaja

Mari Mõttus

Tel. 766 4816
E-post: mari.mottus@otepaa.ee
Raekoda, kabinet 218  
Vastuvõtuajad: E: 9.00-12.00
02.05.-16.05.2016
05.09.-18.09.2016
02.12.-18.12.2016
 

Raamatupidaja

Sale Kiuru

Tel. 766 4817
E-post: sale.kiuru@otepaa.ee
Raekoda, kabinet 218  
Vastuvõtuajad: E: 9.00-12.00
11.07.-27.07.2016
11.08.-29.08.2016

 

Planeerimis- ja ehitusteenistus

Amet Nimi Kontakt Vastuvõtt Puhkus
Planeerimis- ja ehitusteenistuse juhataja Mairo Kangro  Tel. 766 4810; 5303 3035
E-post: mairo.kangro@otepaa.ee 
Raekoda kabinett 220
Vastuvõtuajad: E: 14.00-17.30 
21.03.-24.03.2016
01.08.-05.09.2016

Maa- ja ehitusspetsialist

Vello Vou Tel. 766 4822
E-post: vello.vou@otepaa.ee 

Raekoda, kabinet 221
Vastuvõtuajad: E: 9.00-12.00,

K: 14.00-16.00 

27.06.-31.07.2016

Planeerimisspetsialist

Enelin Alter Tel. 766 4820; 5307 1297
E-post: enelin.alter@otepaa.ee
Raekoda, kabinet 212 
Vastuvõtuajad: E: 9.00-12.00; 14.00-16.00
13.04.-15.04.2016
20.06.-17.07.2016
28.09.-09.10.2016

 

Kommunaalteenistus

Amet Nimi Kontakt Vastuvõtt Puhkus
Kommunaalteenistuse juhataja  Urmas Kuldmaa

Tel. 766 4821; 502 2316
E-post: Urmas.Kuldmaa@otepaa.ee 

Raekoda, kabinet 221

Vastuvõtuajad:

E: 9.00-12.00

04.07.-17.07.2016
25.04.-02.05.2016
05.09.-11.09.2016
 
Abiteenistuja  Raimo Peerna     01.07.-28.07.2015
Puhastusteenistuja  Liivia Lill    
14.01.-23.01.2016
08.08.-23.08.2016
Puhastusteenistuja (0,5) Õie Saar     21.03.-19.04.2016
Kalmistuvaht (Ilmjärve kalmistu) Merike Naruski-Peterson     
22.02.-06.03.2016
14.11.-28.11.2016
 

 

Sotsiaalteenistus

 

Amet Nimi Kontakt Vastuvõtt Puhkus
Sotsiaalteenistuse juhataja  Angelika Armolik Tel. 766 4825; 5303 3032
E-post: Angelika.Armolik@otepaa.ee
Raekoda, kabinet 224
Vastuvõtuajad:
E: 9.00-12.00; 14.00-17.30,
K: 10.00-12.00
01.08.-22.08.2016
17.10.-21.10.2016
22.12.-30.12.2016
Lastekaitsespetsialist 
 
Kristin Leht Tel. 766 4826; 512 5745
E-post: Kristin.Leht@otepaa.ee

Raekoda, kabinet 223
Vastuvõtuajad:
E: 9.00-12.00; 14.00-17.30
K: 14.00-16.00

22.08.-11.09.2016
19.09.-23.09.2016
27.12.-30.12.2016

Sotsiaaltööspetsialist

 

Kersti Tamm

Tel. 766 4827; 5199 4123
E-post: Kersti.Tamm@otepaa.ee 

Raekoda kabinet 222
Vastuvõtuajad:
N 9.00-12.00;
14.00-16.00
04.07.-26.07.2016
03.10.-14.10.2016
 
Koduhooldustöötaja  Rita Pärnik Tel. 5333 5185
E-post: Rita.Parnik@otepaa.ee
 
14.03.-18.03.2016
11.07.-02.08.2016
Koduhooldustöötaja  Andra Rüütli

Tel. 5197 0053
E-post: Andra.Ruutli@otepaa.ee 

 
18.07.-08.08.2016
21.11.-28.11.2016
 
Erivajadustega inimeste tegevusjuhendaja Linda Merekivi Tel. 5199 3497
E-post: Linda.Merekivi@otepaa.ee
 
 
04.04.-10.04.2016
23.05.-12.06.2016
 
Tugiisik Annika Oja      
Tugiisik Eve Koser      

 

Hallatavad asutused


Asutus Juht Kontakt Puhkus
Otepää Gümnaasium Külle Viks
Tel. 766 8240; 5301 1550
21.03.-27.03.2016
28.06.-08.08.2016
24.10.-31.10.2016
 
Pühajärve Põhikool Miia Pallase
Tel. 766 8555; 507 6285
23.05.-27.05.2016
27.06.-21.08.2016
Otepää Muusikakool Tuuli Vaher
Tel. 765 5109; 5303 3037
28.03.-03.04.2016
27.06.-10.08.2016
27.12.-30.12.2016
Otepää Lasteaed Marju Ilistom
Tel. 765 5689;5303 3034
04.06.-17.07.2016
Otepää Linnaraamatukogu  Kaido Mägi
Tel. 766 4824
01.08.-05.09.2016
 
Pühajärve Raamatukogu Ly Haaviste
tel. 766 8505
04.07.-07.07.2016
20.07.-17.08.2016
27.12.-28.12.2016
 
Otepää Kultuurikeskus Sirje Ginter
Tel. 765 5212; 509 7795
11.07.-19.07.2016
25.07.-04.08.2016
05.09.-08.09.2016
 
Otepää Avatud Noortekeskus Kätlin Meema
Tel. 5886 7270
16.05.-22.05.2016
25.06.-02.07.2016
11.07.-24.07.2016

 

Teised asutused

Asutus Juht Kontakt
SA Otepää Tervisekeskus Juhataja Andres Arike
Tel. 766 8560; 505 9216
Juhataja Ene Reedi
Tel. 766 1200
AS Otepää Veevärk Juhataja Enn Sepma
Tel. 767 9410
518 6276 
Otepää Teataja Toimetaja Arvo Saal E-post: teataja@otepaa.ee

 

Kalmistuvahid
Kalmistud Otepää linnas: Jaan Uibo 504 0424
Ilmjärve kalmistu: Urmas Kuldmaa 502 2316