Sotsiaalteenistus

1.06.20

 

Amet Nimi Kontakt Vastuvõtuajad Puhkus
Sotsiaalteenistuse juhataja  Kadri Sommer Tel. 766 4825; 5303 3032
E-post: Kadri.Sommer@otepaa.ee
Otepää vallavalitsus
I korrus 
politsei ruumid
Vastuvõtt: etteregistreerimisel
 
29.06.-12.07.2020
27.07.-07.08.2020
19.11.-27.11.2020
 
Sotsiaaltöö vanemspetsialist Pille Sikk Tel. 766 8046; 524 7930
E-post: Pille.Sikk@otepaa.ee
Sangaste Teenuskeskus
T: 9.00 - 16.00
Puka Teenuskeskus
Vastuvõtt: etteregistreerimisel
08.06.-12.06.2020
17.07.2020
27.07.-19.08.2020
09.11.-13.11.2020
 
Sotsiaaltööspetsialist    

 

 
Sotsiaaltööspetsialist Kersti Tamm Tel. 766 4827; 5199 4123
E-post: Kersti.Tamm@otepaa.ee 

Otepää vallavalitsus 
I korrus
politsei ruumid

Vastuvõtt: etteregistreerimisel

 
22.06.-24.07.2020
 
 
Lastekaitse vanemspetsialist 
 
Kristin Leht Tel. 766 4826; 512 5745
E-post: Kristin.Leht@otepaa.ee

Otepää vallavalitsus 
I korrus
politsei ruumid

Vastuvõtt: etteregistreerimisel

 
 
 
 
 

 

Lastekaitsespetsialist 

Kristel Ilves

Tel. 5341 9003
E-post: Kristel.Ilves@otepaa.ee

Sangaste ja Puka teenuskeskused


Vastuvõtt: etteregistreerimisel

06.07.-25.07.2020
17.08.-23.08.2020
09.11.-15.11.2020
 
Hooldustöötaja  Ruth Leopard Tel. 5333 5185
E-post: Ruth.Leopard@otepaa.ee
 
03.08.-27.08.2020
 
 
Hooldustöötaja  Andra Rüütli

Tel. 5197 0053
E-post: Andra.Ruutli@otepaa.ee 

 


20.07.-14.08.2020

Hooldustöötaja Evelin Petter

Tel. 5308 3023
E-post: Evelin.Petter@otepaa.ee

 
29.06.-24.07.2020
24.08.-28.08.2020
Tugiisik Airin Hermann Tel. 5199 2717
E-post: Airin.Hermann@otepaa.ee
 

08.06.-12.06.2020
03.08.-21.08.2020
14.12.-18.12.2020

Isiklik abistaja Fred Leopard

Tel. 5919 4510

E-post: Fred.Leopard@otepaa.ee

 
03.08.-31.08.2020
 
Tugiisik Anniki Kreek

Tel. 5919 9564
E-post: Anniki.Kreek@otepaa.ee

 
13.07.-26.07.2020
10.08.-14.08.2020
31.08.-04.09.2020
Tugiisik  Rita Pärnik E-post: Rita.Pärnik@otepaa.ee  
 
06.07.-29.07.2020
Tegevusjuhendaja (2,0 kohta)        

 

Toimetaja: MONIKA OTROKOVA