Sotsiaalteenistus

25.06.19

 

Amet Nimi Kontakt Vastuvõtuajad Puhkus
Sotsiaalteenistuse juhataja  Kadri Sommer Tel. 766 4825; 5303 3032
E-post: Kadri.Sommer@otepaa.ee
Otepää vallavalitsus
II korrus kabinet 224
E: 9.00-12.00; 14.00-17.00,
K: 10.00-12.00
 
 
 

10.07.-19.07.2019
24.07.-26.07.2019
21.08.-03.09.2019
16.12.-23.12.2019
 
 
 
 
Sotsiaaltöö vanemspetsialist        
Sotsiaaltööspetsialist Pille Sikk Tel. 766 8046; 524 7930
E-post: Pille.Sikk@otepaa.ee

Sangaste Teenuskeskus
T: 9.00 - 16.00
Puka Teenuskeskus
K: 09.00-13.00 

01.07.-05.07.2019 
19.07.2019
06.08.-19.08.2019
29.11.-13.12.2019
 
 
 
 
Sotsiaaltööspetsialist Kersti Tamm Tel. 766 4827; 5199 4123
E-post: Kersti.Tamm@otepaa.ee 
Otepää vallavalitsus 
II korrus kabinet 222
N: 9.00-12.00;
14.00-16.00

 
25.06.-28.06.2019
08.07.-02.08.2019
 
Lastekaitse vanemspetsialist 
 
Kristin Leht Tel. 766 4826; 512 5745
E-post: Kristin.Leht@otepaa.ee

Otepää vallavalitsus 
II korrus kabinet 223
E: 9.00-12.00; 13.00-17.00
K: 13.00-17.00

01.07.-07.07.2019
15.07.-21.07.2019
05.08.-11.08.2019
 

Lastekaitsespetsialist
(Teenistussuhe peatunud)

Lastekaitsespetsialist 

Kristel Ilves

Ene Tuisk

Tel. 5341 9003
E-post: Ene.Tuisk@otepaa.ee
Sangaste ja Puka teenuskeskused
 
01.07.-14.07.2019
01.09.-30.09.2019
Hooldustöötaja  Rita Pärnik Tel. 5333 5185
E-post: Rita.Parnik@otepaa.ee
 
08.07.-04.08.2019
 
Hooldustöötaja  Andra Rüütli

Tel. 5197 0053
E-post: Andra.Ruutli@otepaa.ee 

 

22.07.-11.08.2019
18.11.-24.11.2019

Hooldustöötaja Evelin Petter

Tel. 5308 3023
E-post: Evelin.Petter@otepaa.ee

 
22.07.-16.08.2019
26.08.-30.08.2019
Hooldustöötaja * Airin Hermann Tel. 5199 2717
E-post: Airin.Hermann@otepaa.ee
 

01.07.-19.07.2019
19.08.-23.08.2019
16.12.-21.12.2019
30.12.-31.12.2019

Hooldustöötaja * Fred Leopard E-post: Fred.Leopard@otepaa.ee  
 
25.07.-06.08.2019
Täisealiste tugiisik* Anniki Kreek

Tel. 5919 9564
E-post: Anniki.Kreek@otepaa.ee

 
01.07-21.07.2019
09.09.-15.09.2019
16.09.-22.09.2019
Erivajadustega inimeste tegevusjuhendaja Linda Merekivi  Tel. 5199 3497
E-post: 
Linda.Merekivi@otepaa.ee
 
 
24.05.2019 (lapsehoolduspuhkuse algus)
15.07.-02.08.2019
Tegevusjuhendaja        
Isiklik abistaja        

 

Toimetaja: MONIKA OTROKOVA