Sotsiaalteenistus

5.12.19

 

Amet Nimi Kontakt Vastuvõtuajad Puhkus
Sotsiaalteenistuse juhataja  Kadri Sommer Tel. 766 4825; 5303 3032
E-post: Kadri.Sommer@otepaa.ee
Otepää vallavalitsus
I korrus 
politsei ruumid
E: 9.00-12.00; 14.00-17.00,
K: 10.00-12.00
 
 
 


 
16.12.-23.12.2019
 
 
 
 
Sotsiaaltöö vanemspetsialist Pille Sikk Tel. 766 8046; 524 7930
E-post: Pille.Sikk@otepaa.ee
Sangaste Teenuskeskus
T: 9.00 - 16.00
Puka Teenuskeskus
K: 09.00-13.00
29.11.-13.12.2019
Sotsiaaltööspetsialist    

 

 
Sotsiaaltööspetsialist Kersti Tamm Tel. 766 4827; 5199 4123
E-post: Kersti.Tamm@otepaa.ee 

Otepää vallavalitsus 
I korrus
politsei ruumid

N: 9.00-12.00;
14.00-16.00

 
 
Lastekaitse vanemspetsialist 
 
Kristin Leht Tel. 766 4826; 512 5745
E-post: Kristin.Leht@otepaa.ee

Otepää vallavalitsus 
I korrus
politsei ruumid

E: 9.00-12.00; 13.00-17.00
K: 13.00-17.00

 
 
 
16.12.-20.12.2019 (õppepuhkus)

Lastekaitsespetsialist
(Teenistussuhe peatunud)

Lastekaitsespetsialist 

Kristel Ilves

Ene Tuisk

Tel. 5341 9003
E-post: Ene.Tuisk@otepaa.ee
Sangaste ja Puka teenuskeskused
 
 
Hooldustöötaja  Rita Pärnik Tel. 5333 5185
E-post: Rita.Parnik@otepaa.ee
 
 
 
Hooldustöötaja  Andra Rüütli

Tel. 5197 0053
E-post: Andra.Ruutli@otepaa.ee 

 


 

Hooldustöötaja Evelin Petter

Tel. 5308 3023
E-post: Evelin.Petter@otepaa.ee

 
 
 
Tugiisik Airin Hermann Tel. 5199 2717
E-post: Airin.Hermann@otepaa.ee
 


16.12.-21.12.2019
30.12.-31.12.2019

Isiklik abistaja Fred Leopard E-post: Fred.Leopard@otepaa.ee  
 
 
Tugiisik Anniki Kreek

Tel. 5919 9564
E-post: Anniki.Kreek@otepaa.ee

 
 
 
Erivajadustega inimeste tegevusjuhendaja      
 
 
Tegevusjuhendaja        
Isiklik abistaja        

 

Toimetaja: MONIKA OTROKOVA