Hallatavad asutused

6.11.18

Asutus Juht Kontakt Puhkus
Otepää Gümnaasium Külle Viks
Tel. 766 8240; 5301 1550

29.10.-11.11.2018
27.12.-28.12.2018
Puka Keskkool Margot Keres Tel. 767 1960
E-post: margot.keres@puka.edu.ee
 
 
Pühajärve Põhikool Miia Pallase
Tel. 766 8555; 507 6285
 
 
Keeni Põhikool Maire Murumaa Tel. 769 6225; 59 182 772
E-post: maire@sangastevv.ee
27.12.-31.12.2018
Otepää Muusikakool Direktori kt
Helen Kirsi
Tel. 765 5109; 5303 3037
 
Puka Kunstikool Esti Kittus Tel.767 1966; 5662 9357
E-post: Esti.Kittus@otepaa.ee
 
Otepää Lasteaed Marju Ilistom
Tel. 765 5689;5303 3034
 
Puka Lasteaed Nele Bend Tel. 769 2343
E-post: Nele.Bend@otepaa.ee
 
 
Otepää Linnaraamatukogu  Kaido Mägi
Tel. 766 4824
 
Pühajärve Raamatukogu Ly Haaviste
Tel. 766 8505
 
 
Sangaste Raamatukogu
Keeni Raamatukogu
Heili Kalbri 
 
Sangaste Raamatukogu
E-post: Heili.Kalbri@otepaa.ee
Tel. 5307 2043 
 
Keeni Raamatukogu
E-post: Heili.Kalbri@otepaa.ee
Tel. 5307 2043 

 

Puka Raamatukogu Ene Markov Tel. 766 9417
E-post: Ene.Markov@otepaa.ee

16.11.-30.11.2018
20.12.-29.12.2018

Kuigatsi Raamatukogu Tiiu Treimuth Tel. 769 2376
E-post: Tiiu.Treimuth@otepaa.ee
 
 
Nõuni Raamatukogu Vaike Viks Tel. 765 7333
E-post: Kylliki.Reim@otepaa.ee
 
Otepää Kultuurikeskused Jorma Riivald
Tel. 5845 4870
NB! Vaata kultuurimajade kontakte SIIT
 
Otepää Avatud Noortekeskus

Kätlin Nukka (töösuhe peatunud)

Helen Uibo

Tel. 5300 2915
 

 

Toimetaja: MONIKA OTROKOVA