« Tagasi

Registreeri ennast Otepää valla elanikuks!

Otepää vald viib 23. novembrist kuni 31.detsembrini 2020  läbi vallaelanikuks registreerimise kampaaniat. Kampaania raames loositakse sel perioodil sissekirjutanute vahel välja 3x500 eurot. Loosimine toimub 2021. aasta jaanuarikuus.

 

„Teadupärast on omavalitsuse suurimaks tuluallikaks üksikisiku tulumaks, millest pakutakse erinevaid teenuseid kõigile vallaelanikele," ütles Otepää vallavanem Jaanus Barkala. „Sissekirjutus on oluline, sest täpne ülevaade elanikest aitab omavalitsusel paremini elukorraldust planeerida."

 

Suurem maksulaekumine aitab vallal teha rohkem investeeringuid elukeskkonna parandamiseks, seda kasutatakse teede ja tänavate korrashoiuks, haridusasutuste ja koolide ülevalpidamiseks, lumetõrjeks, jne. Kampaania keskendub eelkõige neile inimestele, kes elavad Otepääl, kuid pole veel vallakodanikud.

Loosimisel osalevad vaid need kampaania vältel (23.11-31.12.2020) registreerunud, kes on 31. detsembri 2020 seisuga Otepää valla kodanikud. Ühiselukohateate esitanud inimeste puhul osaleb iga pereliige kampaanias eraldi. Kampaanias ei saa osaleda inimesed, kes Otepää valla elanike hulgast viimase kahe kuu jooksul lahkuvad ja siis uuesti Otepää valda sisse registreeruvad.

 

Kuidas end Otepää valla elanikuks registreerida?
• Eesti.ee portaalis – logi sisse ID-kaardi või Mobiil-ID-ga ning esita elukohateate avaldus
• E-postiga – digitaalselt allkirjastatud elukohateate avaldus saada vald@otepaa.ee
Avalduse leiab Otepää valla kodulehelt https://www.otepaa.ee/elukoht-ja-rahvastik
• Otepää vallavalitsuses – täida elukohateate avaldus vallavalitsuses kohapeal. NB! Palume aeg enne kokku leppida!

 

Lisainfo sisseregistreerimise kohta:
Kristina Reigo: 7664 805
Otepää valla koduleht: www.otepaa.ee