Taas toimus Nõunis triatlon

Sel suvel on küll õnneks Ilmataadil muretsetud otepäälase kaart, hoidis ta mõnusa ilmaga nii teatrietendusi Linnamäel, Tule toojaid, jaanipäevalisi, retrobestikaid,  laulu- ja tantsupeolisi (natuke vähem), Leigo kontserdikülastajaid ning jagus meie triatonistidelegi.

4.augusti pühapäeva hommikul tervitas meid soe ja rõõmus päike, sama rõõmus, kui saabuvad osalejad. Oli neid osalejaid, kes kuuteistkümnest trialonist on enamusel osalenud. Oli ka neid, kellel see oli päris esimene. Oli ka neid, kes tilluduatloni klassist vaks kõrgemale kasvanud ehk võtsid ette nii 100 meetrit ujumist, 7,5 km rattasõitu  ning 1,5 km jooksu.

Aga võisteldi rõõmu ja lustiga, nunnumeetri vajutasid põhja muidugi meie kõige pisemad duatlonistid Lenna, Stella, Johanna, Willem, Ricard, Mihkel, Mathias, Jaan-Holger, Renald ja Arlend. Sportlikku pühapäeva jääb meenutama medal, diplom kui ka väike kingitus ja muidugi positiivsed emotsioonid. Nagu ikka, oli lustisõiduks kohal Pärdu talu hobune, meie südmuste alaline „fänn".Väike kõhutäide ja siis koduteele, kes ruttas järgmisele võistlusele, kes vanaemale uhket medalit näitama, kes perega mõnusalt aega veetma...Nagu ütles üks võistleja: "Soojad saiad kadusid kõhtu nagu soojad saiad!"

Suured tänud sulle osaleja, abiline, pöidlahoidja, toetaja, Nõuni kauplus, Otepää vald, kingilaua eest Sportland ja Evicon Ehitus.

Kui ikka kõige pisemal peretütrel on kaelas kogu pere viis medalit ja ta ise on rõõmus, siis tuleb tõdeda- et natuke raske, aga tore!

 

Marika Viks