Otepääl arutati mainega seonduvaid küsimusi

13.augustil 2019 toimus Otepääl Kagu-Eesti ametnike välitööde programmi raames maineseminar „Maine kui kohaliku elu peegel".


Otepää Kultuurikeskuse saalis oli koos ligikaudu 60 huvilist. Oma kogemusi maine ja ettevõtluse vallas jagasid vallas Kagu-Eesti ettevõtjad Jüri Makarov ja Kuldar Leis. EASi turismiarenduskeskuse direktor Margus Sameli tegi ettekande Kagu-Eesti turismiarengu vaatest.  Avasõnad ütles Otepää vallavanem Kaido Tamberg.

Seminari teises pooles tutvustati Kagu-Eesti mainekujunduse tegevuskava koostamise protsessi ning anti ülevaade Kagu-Eesti maine uuringu tulemustest. Seminari lõpetas töö laudkondades, mille tulemusena tehakse ettepanekud Kagu-Eesti mainekujunduse tegevuskavasse. Arutelusid juhtis Marketing Instituudi tegevjuht ja konsultant Anu-Mall Naarits.  

Seminar oli ettevalmistus Kagu-Eesti mainekujunduse tegevuskava loomiseks.

Otepääl toimuv seminar sündis Rahandusministeeriumi, EASi turismiarenduskeskuse ja Otepää valla koostöös. Kagu-Eestis toimuvate ametnike välitööde eesmärk on käivitada tõhusam valdkondlik ja vertikaalne koostöö regionaalse arengu toetamiseks ning Kagu-Eesti piirkonna arenguvõimaluste realiseerimiseks ja väljakutsete ületamiseks. Välitööde programm kestis 8.-16.augustini 2019.

Maineseminari kokkuvõttega saab tutvuda Rahandusministeeriumi kodulehel: https://www.rahandusministeerium.ee/et/maineseminar

Foto: Monika Otrokova