Septembrist teenindab Otepää valda politseikapten Rainer Rahasepp

Olen sündinud 08.01.1976.a., Petseris. Keskhariduse omandasin Räpina Ühisgümnaasiumis ning  peale kooli läksin vabatahtlikuna aega teenima Kuperjanovi jalaväepataljoni.

 

Koheselt peale kaitseväge jätkasin õpinguid tollases Paikuse Politseikoolis, mille lõpetasin 1996.a.  2006.a omandasin politseilise kõrghariduse Sisekaitseakadeemias.

 

Politseis töötatud aja jooksul olen ma suurema osa ajast teinud piirkondlikku politseitööd. Alustasin piirkonnapolitseinikuna. 2007.a edutati piirkonnavanemaks. 2014.a viis mind politseireform Lõuna prefektuuri teabebüroosse, kus minu põhiülesandeks oli vabatahtlike töö koordineerimine, korraldamine. Eduka töö tulemusena kutsuti mind  Tallinnasse, kus ma töötasin arendusosakonna ennetuse ja süüteomenetluse büroos vabatahtlike teenuse omanikuna. Peale seda olen lühikest aega kogemusi ammutanud piirivalves ja patrullis. Täna on minu uueks väljakutseks Otepääl piirkondlik politseitöö.

 

Hindan koostööd ja koostöövõrgustikualast tegevust. Avatus ja ausameelsus on minule suurteks väärtusteks. Olen koostöö usku. Pean ennast heaks suhtlejaks ning lahenduste ja ideede julgeks pakkujaks ja praktiseerijaks.  Organiseerimisvõime on minu tugevam külg.  Hindan kõrgelt ennetusalast tööd –  ennetus on parem kui õnnetus. Hobiks on numismaatika, harrastussport ja ilukirjandus. 2020.a algul ilmus minu sulest luulekogu "Päike pesitseb me põues" ning äsja valmis luulekogu "Rõõmu kandes".

 

Piirkond on minul uus. Olen liikuva loomuga ning rakendaja tüüpi. Seepärast eelistan ma kabinetitööle otse rahvaga suhtlemist. Kogukonnalt ootan koostöövalmidust ja usaldusel põhinevat tegutsemist. Töö ajal saab minuga ühendust võtta telefonitsi 5330 7185. Kiire abivajaduse korral, kui on oht elule või tervisele, helista 112. Küsimuste korral võib pöörduda ka politsei infotelefonile 612 3000, mis vastab esmaspäevast reedeni 9.00-17.00.

 

Rõõmsat koostööd

 

Rainer Rahasepp
Otepää valla piirkonnapolitseinik
politseikapten
5330 7185

Foto: erakogu