Majandusteenistus

18.09.18
Amet Nimi Kontakt Vastuvõtuajad Puhkus
Majandusteenistuse juhataja Jaak Grünberg
Tel. 766 4810; 502 2316

E-post: 
Jaak.Grynberg@otepaa.ee

Otepää vallavalitsus
II korrus
kabinet 205
Kokkuleppel
 
 
 
 
 
 
Teenuskeskuse juht
(0,5 Sangaste)
 

 

Sangaste teenuskeskus
 
 
Teenuskeskuse juht
(0,5 Nõuni)
Kalev Lõhmus Tel.513 9071
E-post: Kalev.Lohmus@otepaa.ee
Nõuni teenuskeskus 20.09.-30.09.2018
Teenuskeskuse juht
(0,5 Puka)
Lea Madissov

Tel. 766 8443; 518 7285

E-post: Lea.Madissov@otepaa.ee

Puka teenuskeskus
E,T 8.00-16.00
R  8.00 -14.00 
13.08.-24.09.2018
Teenuskeskuse majandusspetsialist
(Puka)
Kalev Mekk Tel. 516 4931
E-post: Kalev.Mekk@otepaa.ee

Puka teenuskeskus

E,T 8.00-16.00
R  8.00 -14.00 

 
Teenuskeskuse majandusspetsialist (Sangaste)     Sangaste teenuskeskus
Kokkuleppel
 
Kalmistuvaht (Ilmjärve kalmistu) Merike Naruski-Peterson  Tel. 5333 2779
E-post: Merike.Naruski@otepaa.ee
 
 
Kalmistuvaht (Sangaste) Rein Adusson      
Kalmistuvaht (Puka) Inger Zimmer

Tel. 5648 5327

E-post: Inger.Zimmer@otepaa.ee

  01.11.-28.11.2018
Abiteenistuja  Raimo Peerna      
Puhastusteenistuja (0,3) Õie Saar      
Puhastusteenistuja (0,7) Liivia Lill