Vallavolikogu koosseis

7.12.21

Otepää Vallavolikogu
Lipuväljak 13, 67405 OTEPÄÄ
Tel. 766 4800; 515 7139
E-post: vald@otepaa.ee

 

Otepää Vallavolikogus on 17 liiget. 

Volikogu e-posti list: volikogu@otepaa.ee

Volikogu esimees: Rein Pullerits
Volikogu aseesimees: Peeter Kangur
Volikogu teine aseesimees: Aivar Nigol


Volikogus on registreeritud 3 fraktsiooni:
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (EKRE)
Isamaa/Eesti200/Sinu Otepää
VL Ühinenud Kogukonnad

 

Jrk. NIMI Erakond/valimisliit E-posti aadress
1. Rein Pullerits (VL Ühinenud Kogukonnad) Rein.Pullerits@otepaa.ee
2. Tatjana Laadi (VL Ühinenud Kogukonnad) Tatjana.Laadi@otepaa.ee
3. Jorma Riivald (VL Ühinenud Kogukonnad) Jorma.Riivald@otepaa.ee
4. Andres Arike (VL Ühinenud Kogukonnad) Andres.Arike@otepaa.ee
5. Aivar Nigol (VL Ühinenud Kogukonnad) Aivar.Nigol@otepaa.ee
6. Marika Viks (VL Ühinenud Kogukonnad) Marika.Viks@otepaa.ee
7. Kaija Tamm (VL Ühinenud Kogukonnad) Kaija.Tamm@otepaa.ee
8. Tarmo Kosk (VL Ühinenud Kogukonnad) Tarmo.Kosk@otepaa.ee
9. Maire Murumaa (VL Ühinenud Kogukonnad) Maire.Murumaa@otepaa.ee
10. Ants Frosch (Eesti Konservatiivne Rahvaerakond) Ants.Frosch@otepaa.ee
11. Mare Raid (Eesti Konservatiivne Rahvaerakond) Mare.Raid@otepaa.ee
12. Valdo Karavin (Eesti Konservatiivne Rahvaerakond) Valdo.Karavin@otepaa.ee
13. Kuldar Veere (Eesti Reformierakond) Kuldar.Veere@otepaa.ee
14. Heikki Kadaja (Eesti Reformierakond) Heikki.Kadaja@otepaa.ee
15. Ermo Kruuse (VL Sinu Otepää) Ermo.Kruuse@otepaa.ee
16. Peeter Kangur (Isamaa Erakond) Peeter.Kangur@otepaa.ee
17. Rein-Erik Jõe (Erakond Eesti 200) Rein_Erik.Joe@otepaa.ee

 

 

 

Viited: 

 

Dokumendiregister

Volikogu istungid toimuvad kord kuus. Volikogu istungite päevakorda saab vaadata avalehel rubriigis Kuu volikogus.

 

Vallavolikogu puudutavad määrused

 

 
 
 
 
Toimetaja: MONIKA OTROKOVA