Toimus traditsiooniline korrakaitsjate tänuüritus

13.novembril 2020 toimus hotellis Karupesa Otepää valla jõustruktuuride esindajate tunnustamisüritus ning korrakaitsjate – politsei, piirivalve ja kaitseliidu 102. aastapäeva tähistamine.

 

Pidulikule koosviibimisel tunnustati politseinikke, kaitseliitlasi, abipolitseinikke ja päästjaid.

 

Jõustruktuuride esindajaid tänasid ja tunnustasid vallavanem Jaanus Barkala, vallavolikogu esimees Rein Pullerits ning vallavolikogu õigus- ja korrakaitsekomisjoni esimees Urmas Kuldmaa.

„Traditsioon tunnustada kohalikke turvalisuse eest seisjaid algas juba 24 aastat tagasi ning see kestab loodetavasti veel edasi," märkis Jaanus Barkala. „Kui algusaastatel oli palju motiveeritud inimesi ja vähe vahendeid, siis nüüd on jälle vastupidi. Materiaalseid vahendeid on piisavalt, kuid kahjuks napib inimjõudu. Sellepärast ongi tähtis tunnustada neid, kes oma aega ja tahtmist panustavad meie turvalisuse tagamisse."

 

Tänukirjad pälvisid: Kärol Villemson Toomemägi, Aleksander Mõttus, Mari Mõttus, Rein Jüris, Urmas Kuldmaa, Gerli Rosenberg, Rita Pärnik, Madis Mõistus.

Jõustruktuuride tänuürituse korraldab  Otepää vallavolikogu õigus- ja korrakaitsekomisjon.

 

Fotogalerii SIIT

Foto: Monika Otrokova, fotol: (paremalt) volikogu esimees Rein Pullerits, õigus- ja korrakaitsekomisjoni liige Enn Sepma, abipolitseinik ja Naiskodukaitse Valga ringkonna esinaine Mari Mõttus, õigus- ja korrakaitsekomisjoni aseesimees Kaido Tamberg, vallavanem Jaanus Barkala, õigus- ja korrakaitsekomisjoni esimees ja abipolitseinik Urmas Kuldmaa, Naiskodukaitse liige ja abipolitseinik Rita Pärnik ja vallavalitsuse liige Valdur Sepp.