Otepää valla laululaste kontsert 2019

8.02.19

Hea lauluõpetaja!

OTEPÄÄ VALLA LAULULASTE KONTSERT 2019

TOIMUB 16. MÄRTSIL 2019 KELL 13.00 PUKA KULTUURIMAJAS

 

Hoolimata sellest, et sellel aastal ei toimu Laulukaruselli lauluvõistlust, saavad Otepää valla tublid laululapsed osa võtta ühisest kontserdist, mis toimub 16.märtsil Puka Kultuurimajas. Eriliseks teeb kontserdi see, et kõiki laule saadab laval elav bänd ning osaleda saavad kuni 19-aastased noored lauljad. Lisaks on kavas üllatuskülaline ja suupistelaud.

 

Osalejate arvu piiramiseks toome välja vanuserühmad ning iga lauluõpetaja saab igasse vanuserühma esitada 2 lauljat.

1.vanuserühm: 3-7 aastased

2.vanuserühm: 8-10 aastased

3.vanuserühm: 11-13 aastased

4.vanuserühm: 14-16 aastased

5.vanuserühm: 17-19 aastased  

 

Laulja saab osaleda kontserdil elukoha, kooli, muusikakooli või huvikooli asukohapõhiselt.

Kõik lauljad esitavad 1 laulu. Sõnad võiksid olla eesti keeles või laulja emakeeles ning esituse kestus ei tohi ületada 3 minutit.

Lavaproovid toimuvad Puka Kultuurimajas kontserdi päeva hommikul ning prooviajad pannakse paika vastavalt osalusele märtsi alguses.

Kontserdil osalemiseks saata laululaste järgnev info:

laulja nimi, vanuserühm, laulja kontaktandmed (telefon, e-mail), laulja kool/klass/lasteaed/studio jne, juhendaja nimi, juhendaja kontakt (telefon, e-mail), laulu pealkiri, laulu muusika autor(-id), laulu sõnade autor(-id) ning selgelt väljaloaetavad noodimaterjalid.

 

Kogu info saata koos nootidega hiljemalt 28.02.2019  e-maili aadressile kultuurikeskused@otepaa.ee või tuua trükitul kujul Puka, Sangaste, Nõuni või Otepää Kultuurimajja.

 

Otepää Kultuurikeskused loomejuht Merilin Kirbits

Toimetaja: MONIKA OTROKOVA