Majandusteenistus

4.05.22
Amet Nimi Kontakt Vastuvõtuajad Puhkus
Majandusteenistuse juhataja Teet Suits Tel. 766 4810; 502 2316
E-post: Teet.Suits@otepaa.ee
Otepää vallavalitsus
II korrus
kabinet 222
Vastuvõtt: etteregistreerimisel
 
 
 
 
Teenuskeskuse juht
(0,5 Nõuni)
Kalev Lõhmus Tel.513 9071
E-post: Kalev.Lohmus@otepaa.ee
Nõuni teenuskeskus
Vastuvõtt: etteregistreerimisel
01.08.-14.08.2022
28.11.-11.12.2022
 
 
Teenuskeskuse juht
(Puka ja Sangaste)
Lea Madissov

Tel. 766 8443; 518 7285
E-post: Lea.Madissov@otepaa.ee

Puka ja Sangaste teenuskeskus
Vastuvõtt: etteregistreerimisel
08.08.-31.08.2022
05.09.-30.09.2022
03.10.-07.10.2022
19.12.-22.12.2022
Teenuskeskuse majandustöötaja
 
Kalev Mekk Tel. 516 4931
E-post: Kalev.Mekk@otepaa.ee

Puka teenuskeskus
 

16.05.-31.05.2022
11.07.-31.07.2022
03.10.-16.10.2022
Teenuskeskuse majandustöötaja
(Sangaste)
Vladimir Pikulov

Tel. 5301 6488

E-post: Vladimir.Pikulov@otepaa.ee 
 

Sangaste teenuskeskus
 
15.08.-26.08.2022
19.09.-30.09.2022
 
Majandustöötaja
(0,6)
Indrek Kapp E-post: Indrek.Kapp@otepaa.ee  
16.05.-22.05.2022
30.05.-05.06.2022
25.07.-07.08.2022
Kalmistuvaht (Ilmjärve kalmistu) Merike Naruski-Peterson  Tel. 5333 2779
E-post: Merike.Naruski@otepaa.ee
 
01.10.-14.10.2022
Kalmistuvaht (Sangaste) Anneli Puksov

Tel. 5398 8510

E-post: Anneli.Puksov@otepaa.ee

 
15.08.-31.08.2022
12.09.-23.09.2022
 
Kalmistuvaht (0,75 Puka) Inger Zimmer

Tel. 5648 5327

E-post: Inger.Zimmer@otepaa.ee

  01.12.-31.12.2022
Puhastusteenindajad (kokku 1,75 kohta) Õie Saar, Liivia Lill, Elle Luhtaru

 

*Kalmistuvaht Otepää linnas: Jaan Uibo 504 0424 (EELK Otepää Maarja koguduse kalmistuvaht)