Spordiklubid

17.01.22

OTEPÄÄ VALLAS TEGUTSEVAD SPORDIKLUBID
 

Nr

Nimi

Tegevusala

Kontakt

1.

Jalgpalliklubi FC Elva
www.fcelva.ee

Jalgpall

Laur Nurme
laurnurme@fcelva.ee

2.

Jalgpalliklubi FC Otepää
www.fcotepaa.ee

Jalgpall

Martin Teder 
martin@fcotepaa.ee
Martin Raid 
martinr@fcotepaa.ee

3.

Judoklubi Do
www.do.ee

Judo

Andres Põhjala 
andres@do.ee

4.

Võru judoklubi REI
www.rei.ee

Judo

Enno Raag 
ennoraag@gmail.com

Ants Tiido
ants.tiidogmail.com

5.

Kagu Biathlon MTÜ 
FB Kagubiathlon

 

Laskesuusatamine

Jelena Všivtseva
leena.vsivtseva@gmail.com
tel 5218 929 (treener)

6.

Karupesa Team  
www.karupesateam.ee

Murdmaasuusatamine

Tanel Ojaste 
info@karupesateam.ee

tanel@ojaste.ee

7.

Mäesuusaklubi Väike Munamägi

Mäesuusatamine

Peeter Siim 
siimpeeter@gmail.com

     8.

A. R. PRO SKI Team Suusatamine

Aivar Rehemaa

aivar.rehemaa@gmail.com

     9.

Otepää Spordiklubi

 

Suusahüpped, kahevõistlus, orienteerumine

 

Arvo Saal 
arvo.saal@mail.ee

Silver Eljand 
silver.eljand@mail.ee

10.

Oti Spordiklubi

 

Laskesuusatamine, võrkpall, maastikuratas

 

 

Neeme Ernits
neeme@tehvandi.ee

Ants Orasson 
otepaa.rattasõit@mail.ee

Raivo Kalda
raivo@otipubi.ee

11.

Spordiklubi Mäesuusakool

Mäesuusatamine

Nils Kroon
nils.kroon@gmail.com

12. Tartu Slalom
www.tartuslalom.ee
Mäesuusatamine Karel Grünberg
kaarel@tartuslalom.ee

13.

Klubi Vops MTÜ

Kalapüük

 

Aivo Meema
aivomeema@gmail.com

14.

Nuustaku Tenniseklubi

Tennis

Toivo Lukka 
nuustaku.tennis@mail.ee

15.

Nüpli Külakeskus
www.tobrahobused.ee

Ratsutamine

Marek Piho
pihomarek@tobrahobused.ee

Tarmo Piho
pihotarmo@tobrahobused.ee

16.

Nõuni Purjeklubi
www.purjeklubi.ee

 

Purjesport

Elmo Saul
elmo@purjeklubi.ee

Ermo Kruuse
ermo@purjeklubi.ee

Mihkel Kosk
puri@purjeklubi.ee

17.

Otepää Golfiklubi
www.otepaagolf.com

 

 

Golf

Kristi Laur
info@otepaagolf.com
www.otepaagolf.com
Tel 562 00115

18.

Otepää Motoklubi
www.otepaamcc.ee

Motosport

Argo Raid
argoraid@gmail.com

Rein Jüris
reinjyris@hot.ee

19.

Otepää Rattaklubi

Rattasport

Andri Lebedev
andri.lebedev@gmail.com

20.

Otepää Võrkpalliklubi

Võrkpall

Toomas Tiidt 
toomastiidt@gmail.com

21.

Puka Spordiklubi

 

Võrkpall, naiste tervisevõimlemine, spordiürituste korraldamine

Kunnar Vahi
Kunnar.Vahi@gmail.com

22.

Puka korvpalliklubi RIBI

Korvpall

Andrus Renter
andrusrenter@hot.ee

23.

Sangaste Spordiklubi

 

Kergejõustik

Mati Raudsepp
sangaste.spordiklubi@gmail.com mati.raudsepp@mail.ee

24.

Yess MTÜ
www.yess.ee

Ujumine

Mari-Kiis Paas
mariliis@yess.ee

Krislin Laving
krislin@tuk.ee

25.

Tartu Kalev
www.tartukalev.ee

Kergejõustik

Toomas Halliste 
toomas.halliste@tartukalev.ee

26.

Sulgpalliklubi "Fööniks"

Sulgpall

Helin Külm
skfooniks@gmail.com

27.

Võimlemisklubi Rütmika Võimlemiskool

Iluvõimlemine

Lea Kriibi
lea@rytmika.ee

28.

Valgamaa Spordiveteranide Otepää osakond

Petank

 

Tõnu Ainsoo 
tonu.ainsoo@gmail.com

29. Otepää Sport MTÜ 
www.otepaasport.ee
Otepää Mängude ja Otepää Liigub korraldamine Ago Arro
ago@otepaasport.ee
 
 
 
 
Toimetaja: MONIKA OTROKOVA