Spordiklubid

9.03.20

OTEPÄÄ VALLAS TEGUTSEVAD SPORDIKLUBID
 

Nr

Nimi

Tegevusala

Kontakt

  1.  

Jalgpalliklubi FC Elva

 

Jalgpall

Marek Naaris
marek@fcelva.ee

  1.  

Jalgpalliklubi FC Otepää

 

Jalgpall

Martin Teder 
martin@fcotepaa.ee

Martin Raid 
martinr@fcotepaa.ee

  1.  

Judoklubi Do

 

Judo

Andres Põhjala 
andres@do.ee

  1.  

Võru judoklubi REI

 

Judo

Enno Raag 
ennoraag@gmail.com

  1.  

 Kagu Biathlon MTÜ 

 

Laskesuusatamine

Jelena Všivtseva
leena.vsivtseva@gmail.com tel 5218929 (treener)

  1.  

Karupesa Team  

 

Murdmaasuusatamine

Tanel Ojaste 
info@karupesateam.ee

tanel@ojaste.ee

  1.  

Mäesuusaklubi Väike Munamägi

Mäesuusatamine

Peeter Siim 
siimpeeter@gmail.com

  1.  

Otepää Spordiklubi

 

Suusahüpped, kahevõistlus, orienteerumine

 

Arvo Saal 
arvo.saal@mail.ee

Silver Eljand 
silver.eljand@mail.ee

  1.  

Oti Spordiklubi

 

Laskesuusatamine, võrkpall, maastikuratas

 

 

Neeme Ernits
Ants Orasson 
otepaa.rattasõit@mail.ee
neeme@tehvandi.ee

Raivo Kalda
raivo@otipubi.ee

  1.  

Spordiklubi Mäesuusakool

Mäesuusatamine

Nils Kroon
nils.kroon@gmail.com

  1.  

Klubi Vops MTÜ

Kalapüük

 

Aivo Meema
aivomeema@gmail.com

  1.  

Nuustaku Tenniseklubi

Tennis

Toivo Lukka 
nuustaku.tennis@mail.ee

  1.  

Nüpli Külakeskus

 

Ratsutamine

Marek Piho
Anu Piho
pihomarek@tobrahobused.ee

  1.  

Nõuni Purjeklubi

 

Purjesport

Elmo Saul
Ermo Kruuse
Mihkel Kosk
puri@purjeklubi.ee

  1.  

Otepää Golfiklubi

 

 

Golf

Kristi Laur
info@otepaagolf.com
www.otepaagolf.com
Tel 562 00115

  1.  

Otepää Motoklubi

Motosport

Argo Raid
argoraid@gmail.com
Rein Jüris
reinjyris@hot.ee

  1.  

Otepää Rattaklubi

Rattasport

Andri Lebedev
andri.lebedev@gmail.com

  1.  

Otepää Võrkpalliklubi

Võrkpall

Toomas Tiidt 
toomastiidt@gmail.com

  1.  

Puka Spordiklubi

 

Võrkpall, naiste tervisevõimlemine, spordiürituste korraldamine

Kunnar Vahi
Kunnar.Vahi@gmail.com

  1.  

Puka korvpalliklubi RIBI

Korvpall

Andrus Renter
andrusrenter@hot.ee

  1.  

Sangaste Spordiklubi

 

Kergejõustik

Mati Raudsepp
sangaste.spordiklubi@gmail.com  mati.raudsepp@mail.ee

  1.  

Tartu Ujumisklubi MTÜ

Ujumine

Krislin Laving
krislin@tuk.ee

  1.  

Tartu Kalev

Kergejõustik

Toomas Halliste 
halliste@msn.com

  1.  

Võru Sulgpalliklubi

Sulgpall

Riina Täht 
vorusulgpall@gmail.com

  1.  

Võimlemisklubi Rütmika Võimlemiskool

Iluvõimlemine

Lea Kriibi
lea@rytmika.ee

  1.  

Valgamaa Spordiveteranide Otepää osakond

Petank

 

Tõnu Ainsoo 
tonu.ainsoo@gmail.com

 
 
 
 
Toimetaja: MONIKA OTROKOVA