Reeglid

EUROOPA SAUNAMARATON 2019 REEGLID
02.02.2019

 

1.Vähemalt ühel meeskonna liikmel peab olema nutitelefon, millega on võimalik kohapeal alla laadida Saunamaratoni saunade interaktiivne kaart.

2. Sauna juurde jõudes ning lahkudes tuleb registreerida orienteerumiskiip, mille saab meeskond korraldajatelt registreerides. Kümblustünni ja jääaugu külastusel, annab saunaomanik omapoolse boonusmärkega paberi.

3. Registreerimisel tuleb meeskonnal tasuda randmekiibi tagatisraha 35 EUR sularahas, mis tagastatakse randmekiibi tervena tagasitoomisel

4. Ühes saunas tuleb kõigil võistkonna liikmetel võtta leili vähemalt 3 minutit.

5. Kümblustünnis peavad võistkonna kõik liikmed minema üleni vette ja see toob võistkonnale boonust aja vähendamisega 10 minutit.

6. Jääauku peab minema vähemalt üks võistkonna liige ja see annab boonust aja vähendamisega 10 minutit.

7. Iga saunakaardil nimekirjas oleva sauna ja numbriga märgitud koha käimata jätmine toob võistkonnale karistusaega lisaks 30 minutit.

8. Paremusjärjestuses osalevad kõik 4 – liikmelised võistkonnad, kes lõpetavad finiši, mis suletakse kell 17.30.  Hiljem saabunud võistkonnad kantakse „saunanautlejate" nimekirja, paremusjärjestust nende vahel ei selgitata.

9. Registreerimislehele allkirja andmisega kinnitate, et teie tervislik seisund lubab saunatada.

10. Saunaomanikud ja korraldajad ei vastuta võistlejate terviserikete ja vigastuste eest ega korva sellest tulenevaid kahjusid.

11. Saunaomanikud ei vastuta teie valveta jäetud isiklike asjade eest.

12. Joobes võistlejaid sauna ei lubata! Ära võta sauna klaastaarat ja alkoholi.

13. Ära riku liikluseeskirju. Sinu turvalisuse eest hoolitseb politsei – meie hea koostööpartner.

 

NB! Registreerimine toimub 02.02.2019 kell 9.00 -11.30
Otepää Kultuurimajas (Virulombi 2, Otepää).