Otepää valla kultuurikollektiivid ja organisatsioonid

25.07.18

 

Ansamblid
Koorid
Tants
Orkestrid
Käeline tegevus
Muu

 

ANSAMBLID

Nimi

Tegutsemiskoht

Juhendaja

Kontakt

Vokaalansambel "MALK" 
(9 liiget) 

Otepää, aastast 2015

Lembi Oja

lembi.oja@mail.ee

Eakate ansambel "Laulurõõm" (15 liiget)
MTÜ Otepää Pensonäride Ühendus

Otepää, aastast 2002                     

Merle Soonberg

merlesoonberg001@gmail.com

Naisansambel „Lõbusad lesed" (9 liiget) 

Nõuni, aastast 1997

Pille Plinte plipipi@gmail.com

Laste lauluansambel
(8 liiget)   

Nõuni, aastast 2009

Pille Plinte plipipi@gmail.com

Puka meesansambel
(5 liiget)    

Puka, aastast 1957

Evald Raidma  evaldraidma@gmail.com

Puka naisansambel
(5 liiget)

Puka, aastast 2000

Evald Raidma   evaldraidma@gmail.com

 

KOORID

Nimi Tegutsemiskoht Juhendaja Kontakt

Segakoor,"Eveko"
(30 liiget ) 
MTÜ Eveko koor

Otepää, aastast 1989 juhatuse liige Tiina Orm
juhendaja Eve Eljand
tiina.orm@gmail.com
eve@nuustaku.edu.ee

EELK Maarja koguduse segakoor
(13 liiget)

Otepää, aastast 1988          

Ingrid Tigane                                           otepaa@eelk.ee

Otepää ja Valga valdade segakoor
(Puka, Sangaste, Taheva, 22 liiget)

Puka, aastast 1943

Margit Aigro margitsiibak@gmail.com

 

 

TANTS

Nimi Tegutsemiskoht Juhendaja Kontakt

Segarahvatantsurühm,"Nuustaku" 
(17 liiget)
MTÜ Nuustaku

Otepää, aastast  1987 Kaire Ojavee kaireojavee@gmail.com

Naisrahvatantsurühm "Nuustaku" 
(17 liiget)
MTÜ Nuustaku 

Otepää, aastast  1982  Angela Toome angela.toome@gmail.com

Naisrahvatantsurühm "Merill" (12 liiget)
MTÜ Otepää Kooli Vilistlaskogu   

Otepää  Kaire Ojavee kaireojavee@gmail.com

Naisrahvatantsurühm „Vesiroos" 
(12 liiget)
MTÜ Pühajärve Haridusselts 

Otepää, aastast 1997 Kaire Ojavee kaireojavee@gmail.com

Eakate Rahvatantsurühm "Tantsurõõm"
(8 liiget) 
MTÜ Otepää Pensionäride Ühendus 

Otepää, aastast 2002 Helle Kuldmaa helle.kuldmaa@gmail.com

Esteetika-  ja tantsukool
(73 liiget) 
Esteetika ja Tantsukool OÜ  

Otepää, aastast  2016 Kätlin Kase  k2tlinkase@gmail.com

Linetantsijad
(22 liiget)
MTÜ Bossanova 

Otepää  Signe Maidla   signemaidla@hot.ee

Vabatants
(7 liiget) 

Otepää, aastast 2017 Ene Prants  leenu158@gmail.com

TK Tango seltskonnatantsijad 
(20-25 liiget) 
 

Otepää, aastast  2011 Juhendaja Veiko Ratas 
Kontaktinfo: Aivo Puidak,
veiko.ratas@gmail.com
aivopuidak@gmail.com

Seltskonnatantsijad
(12 liiget) 

Puka, aastast 2012 Veiko Ratas  veiko.ratas@gmail.com
Eakate tantsurühm
(12 liiget) 
Puka-Kuigatsi, aastast 1997 Katrin Kõiv  uuela.talu@gmail.com

Lastetants
(10 liiget)

Pukaaastast 2016

Ewe-Ly Oja  eveli.oja@gmail.com

Tantsurühm „Pääsusilmad"
(12 liiget) 

Nõuni, aastast 2008

Anne Udeküll anneudekull@gmail.com

Linetantsurühm „Oikuimaru"
(7 liiget) 

Nõuni, aastast 2006

Merle Kukk   merlekukk@hot.ee

Aeroobika
(5-8 liiget) 

Nõuni, aastast 2004

Ruta Reim rutare@hot.ee

Segarahvatantsurühm "Kõvvera kõdara"
(22 liiget)

Sangaste, aastast 2005

Tiina Kukk tiina196@gmail.com

Tantsurühm "Rõõmurullid"
(12 liiget) 

Sangaste, aastast 2004

Katrin Kõiv uuela.talu@gmail.com

Line-tantsurühm "KeSa-line"
(10 liiget) 

Sangaste, aastast 2004

Katrin Kõiv  uuela.talu@gmail.com

Kõhutants
(8 liiget) 

Sangaste, aastast 2010

Ingrid Veske inxves@gmail.com

 

ORKESTRID

Nimi Tegutsemiskoht Juhendaja Kontakt

Pühajärve Puhkpilliorkester
(24 liiget) 
MTÜ  Otepää Muusikaühing

Otepää, aastast 1925 Arno Anton arnoanton1@gmail.com

Otepää vanamuusika ansambel
(6 liiget) 
MTÜ  Otepää Muusikaühing

Otepää Arno Anton arnoanton1@gmail.com

Noorte Rahvamuusikaorkester "Karupojad"
(10 liiget) 
MTÜ Pillipuu

Otepää, aastast  1996 Merle Soonberg  merle.soonberg001@gmail.com

Suguvõsaorkester "Pillipuu"
(13 liiget) 
MTÜ Pillipuu

Otepää, aastast  1957 Merle Soonberg  merle.soonberg001@gmail.com

 

TEATER

Nimi Tegutsemiskoht Juhendaja Kontakt

Otepää Teater 
(17 liiget)  
 

Otepää, aastast 1957 Juhatuse liige Ene Prants   leenu158@gmail.com

 

KÄELINE TEGEVUS

Nimi Tegutsemiskoht Juhendaja Kontakt

MTÜ Karukäpp
(31 liiget)  

Otepää, aastast 2003 Juhatuse liige Mari Mõttus mari54@hot.ee

Laste loovusring
(10-15 liiget)

Nõuni, aastast 2008 Marika Viks   viks.marika@gmail.com

 

MUU

Nimi Tegutsemiskoht Juhendaja Kontakt

Naiskodukaitse
(30 liiget)
Valga ringkonna Otepää jaoskond

Otepää, aastast  2010 Esinaine Rita Pärnik riittaa@hot.ee

MTÜ Otepää Naisselts
(30 liiget)  

Otepää, aastast  1990 Esinaine Ene Raudsepp  raudseppene@gmail.com

Jumping  
(10 liiget)  

Puka, aastast 2017 Triin Ojasoo  ojasootriin@gmail.com

Laste jooga
(10-12 liiget)  

Puka, aastast 2016 Ewe-Ly  Oja   ewely.oja@gmail.com

Härrasmeeste klubi
(11 liiget) 

Sangaste, aastast 2014

Klubi president Arvo Vaher  

Noorte Jumping fitness
(10 liiget) 

Sangaste, aastast 2017

Triin Ojasoo ojasootriin@gmail.com

Täiskasvanute Jumping fitness
(10 liiget) 

Sangaste, aastast 2017

Triin Ojasoo ojasootriin@gmail.com

Võimlemine
(15 liiget) 

Sangaste , aastast 2016    Tuuli Merimaa   tuuli.merimaa@gmail.com

Tehnikaring  helindus ja valgus (7 liiget)  
 

Puka, aastast 2017 Märt Mõtus   Mt.mõtus@gmail.com

Noorte helitehnikaring + pilliõpe
(8 liiget)   
 

Sangaste, aastast 2017 Karl Kalbri  karlkalbri@gmail.com