Jälgige reklaami, kuupäevad võivad muutuda!

Head ürituste korraldajad!

Kasutame nüüdsest ürituste portaali kultuurikava.ee. Kultuurikava kalender on nähtaval Otepää valla kodulehel www.otepaa.ee , Otepää raamatukogu leheküljel https://raamatukogu.otepaa.ee/ ja Otepää Kultuurikeskuste kodulehel https://otepaakultuur.ee/ Edaspidi on kultuurikava.ee nähtaval ka Otepää turismilehel visitotepaa.ee.

Kultuurikava.ee lehele saab oma üritusi sisestada ise ja täiesti tasuta. Kultuurikava.ee kalendrisse lähevad Piletilevis ja Piletikeskuses olevad sündmused automaatselt.

Kutsumegi teid üles sisestama oma üritusi kultuurikava.ee kalendrisse! Selleks tuleb minna https://www.kultuurikava.ee/ lehele ja teha endale kasutajakonto. Ürituste sisestamine on lihtne, lisada saab ka oma asukoha kaardil.

Pane oma üritus üles kultuurikava.ee sündmuste portaali ja need on nähtavad ka laiemalt! Lisaks sellele koostab vallavalitsuse kommunikatsioonijuht igal reedel nädala ürituste kava, kuhu lähevad kõik sündmuste kalendris olevad üritused. Nädala eelinfo saadetakse meediaväljaannetele. Tegemist on teie jaoks tasuta turundusväljundiga, mida tasub kasutusele võtta!

Kui teil on küsimusi kultuurikava osas, siis kirjuta: Monika.Otrokova@otepaa.ee

NB! Kui paned oma ürituse Facebooki lehele, siis saada kaaskorraldaja kutse Otepää Vallavalitsuse Facebooki kontole talvepealinn Otepää. Nii levib Sinu üritus kaugemale.

Otepää valla kultuuri- ja spordisündmused