Jälgige reklaami, kuupäevad võivad muutuda!

 

Hea kultuuri- või spordiürituse korraldaja! Kui Sinu sündmust ei ole siin, siis võta ühendust e-posti aadressil: monika@otepaa.ee ja anna oma üritusest teada!  

Sündmuste avaldamine kalendris TASUTA!

Kui soovid vaadata terve kuu südmusi, siis vali menüüst "Kuu".

 

Kalender

« Tagasi

"Otepää liigub" sari

Alguskuupäev: 1.04.21
Kestus 9:00
Tüüp: Spordisündmus
Asukoht: -
  + Lisa minu kalendrisse

Kutsume kõiki Otepää valla kodanike alates 1.aprillist 2021 mõõtu võtma sarjas OTEPÄÄ LIIGUB. Otepää Valla Mängude raames oleme pidanud tegema palju koroonast tulenevaid muudatusi ja seega otsutasime, et kõigile on kasulik igapäevane liikumine õues. 

Sari kestab 1.aprillist kuni 31.maini 2021.


Nüüd saavad kõik Otepää valla elanikud endale alla laadida App Store-ist (https://apps.apple.com/us/app/yumuuv/id1459357799) või Play poest (https://play.google.com/store/apps/details...) alla laadida YuMuuv rakenduse ning liituda eesmärgiga koodi OTEPÄÄ abil.
Iga Küla, Ettevõtte või Sõprukonna lõpptulemus läheb ka Otepää Valla Mängude üldarvestusse. Oleme täna osalenud külad juba lisanud süsteemi ja seda saab iga kasutaja valida ise juba rakenduses - mille arvestuses ta soovib osaleda ja aktiivsust koguda.
Aktiivsuse mõõtmine toimub igal ühel kas oma aktiivsusmonitori, spordikella ja/või telefoniga ning kogu info laetakse üles ning töötlemine toimub YUMUUV.com keskkonnas. Kasutaja saab liituda nii sammude kui aktiivuse põhise eesmärgiga.
Täpsem juhend tuleb peatselt ka kodulehele.
YuMuuv kasutusjuhendi leiab siit: https://drive.google.com/.../1WZRktf5_Iv.../view
Esimene vaheetapp kestab 01.04 - 30.04.