Jälgige reklaami, kuupäevad võivad muutuda!

 

Hea kultuuri- või spordiürituse korraldaja! Kui Sinu sündmust ei ole siin, siis võta ühendust e-posti aadressil: monika@otepaa.ee ja anna oma üritusest teada!  

Sündmuste avaldamine kalendris TASUTA!

Kui soovid vaadata terve kuu südmusi, siis vali menüüst "Kuu".

 

Kalender

« Tagasi

Pariisi virtuoosid Sangastes

Alguskuupäev: 2.08.20
Kestus 17:00
Tüüp: Kontsert
Asukoht: -
  + Lisa minu kalendrisse

02.08.2020
Sangaste lossis kell 17.00
Virtuosos of Paris

Tule naudi imeilusat viiuli- ja klaverimuusikat!

Piletid saab osta kohapeal! :)
Täispilet 10€
Sooduspilet 5€

Emmanuelle Moriat’le on omistatud diplom klaveri- ja saatekoolituse eest Brüsseli Kuninglikus muusika konservatooriumis J.C.Vanden Eydeni klassis ja koorijuhtimise eest Pariisi riiklikus muusika konservatooriumis Sergei Zapolsky klassis. Erinevate riiklike ja rahvusvaheliste konkursside eest on talle omistatud erinevaid autasusid ja sai ka nõu Anne Queffelecilt, Akiko Ebilt, Paul Badura-Skodalt, Christian Ivaldilt ja paljudelt teistelt. Emmanuelle esineb tihti solistina ja mitmetel festivalidel koosseisus teiste muusikutega. Teda on kutsutud ka žürii rolli ning lisaks annab ta välja ka erinevaid koolitusi. Emmanuelle väärtustab erinäolisi projekte, mis võimaldavad tal oma repertuaari rikastada. Ta on töötanud Mireille Larroche’i lüürika lavastamise töötoas Pariisi muusikakoolis, on osalenud erinevates Chatelet teatrilavastustes koos Prantsuse Raadiokooriga ja pidanud ka erakontserte. Emmanuelle oli ka Melozzi balleti “Pinocchio” muusikaline nõustaja. Tema esimene CD oli klaverisoolo “Escale en pays magyar”, mis ilmus 2017.aastal ning sai väga edukaks.

Stephanie Jacquet alustas viiuli mängimist 5-aastaselt Chevreuse konservatooriumis . 12-aastaselt saavutas ta esikoha konservatooriumide vahelisel võistlusel, Leopold Belloni nimelisel võistlusel ning samuti ka Prantsuse Raadiomuusika võistlusel. Alates 2002.aastast on ta järginud Regis Pasquier’i ja Jean Mouillere’i rahvusvahelisi meistriklasse. Aastal 2008 sai ta viiuliõpetuse diplomi Pariisi muusikakoolis, Jean Mouillere’i klassis. Tema tõlgendus Saraste’i “Les Airs Bohemiens”-ist La Roche-Guyon’i lossis viis ta CD lindistamiseni 2010.aastal.
Ta täiendas end Miroslav Roussine’i juures, kes oli solist, David Oistrahhi assistent ja õppejõud Tšaikovski konservatooriumis Moskvas. Alates 1998.aastast on ta solistina mänginud Muinsuskaitsepäevadel koos ühe osaga Prantsuse Raadio filharmooniaorkestrist ning hiljem esinemistel Pariisis ja mujal Prantsusmaal.
2004-2012 mängis ta orkestrite Lamoureux ja Pasdeloup koosseisus Pleyeli saalis, Gaveau, Champs-Elysees teatri ja Nice’i festivalil. Ta on mänginud ka koos Ingres’ viiul orkestriga ja Espoir sans Frontieres orkestriga Pariisis esiviiuldajana. 2012-2020 on ta teinud soolo tuure ka välismaal.
Stephanie Jacquet mängib Jean-Baptiste Vuillaume viiulil aastast 1843.

 

Lisainfo: https://www.facebook.com/events/679015242945856/