Jälgige reklaami, kuupäevad võivad muutuda!

 

Hea kultuuri- või spordiürituse korraldaja! Kui Sinu sündmust ei ole siin, siis võta ühendust e-posti aadressil: monika@otepaa.ee ja anna oma üritusest teada!  

Sündmuste avaldamine kalendris TASUTA!

Kui soovid vaadata terve kuu südmusi, siis vali menüüst "Kuu".

 

Kalender

« Tagasi

Euroopa XI SAUNAMARATON

Alguskuupäev: 15.02.20
Kestus 9:00
Tüüp: Kokkusaamine
Asukoht: -
  + Lisa minu kalendrisse

15.02.2020
Otepääl
Euroopa XI SAUNAMARATON
Euroopa Saunamaraton Otepääl stardib 15.veebruaril kell 12.00 Pühajärve laululavalt. 

Saunamaratonist osavõtjate registreerimine toimub sellel aastal Otepää Gümnaasiumi spordihoones (Mäe 23, Otepää) kell 9.00-11.30. Finiš on sealsamas, finiš on avatud kella 17.30ni. Spordihoones on võimalik riideid vahetada. Pärast maratoni pakutakse traditsiooniliselt kuuma suppi.

Saunamaraton on lustlik orienteerumismäng, kus tuleb läbida etteantud ajal võimalikult palju kaardile märgitud saunakohti. Võistkond on 4-liikmeline, vajalik on auto ja autojuhi olemasolu. Auhindade loosis osalevad kõik 4-liikmelised võistkonnad, kes on läbinud saunakaardil märgitud kohad ning lõpetavad finišis.
 

XI Euroopa Saunamaratoni korraldab Otepää Kultuurikeskused, saunaomanikud koos oma toimkonnaga, Otepää vallavalitsus ja vabatahtlikud. Saunamaratonil hoiab silma peal raadio Ring FM. Saunamaratoni koostööpartneriteks on ööklubi Comeback ja saunablogi EstonianSaunas.com. Saunameeleolu hoiab üleval talveraadio Sky Plus, saunanautlejate energiataset hoiab kõrgena RedBull.

Piletid on välja müüdud!

Euroopa Saunamaraton Otepää ametlik afterparty toimub ööklubis Comeback samal õhtul. Esineb 2 Quick Start.  Saunamaratoni käepaelaga kell 10-11 sissepääs tasuta!