Jälgige reklaami, kuupäevad võivad muutuda!

 

Hea kultuuri- või spordiürituse korraldaja! Kui Sinu sündmust ei ole siin, siis võta ühendust e-posti aadressil: monika@otepaa.ee ja anna oma üritusest teada!  

Sündmuste avaldamine kalendris TASUTA!

Head ettevõtjad ja ürituste korraldajad!

Nagu tavaks saanud, ilmub talveürituste vaheleht 19. detsembril 2019 Otepää Teatajas. Ootame kõigilt ettevõtjatelt ja ürituste korraldajatelt oma talviste ürituste kava 13. detsembriks 2019 e-posti aadressile: monika@otepaa.ee ja koopia teataja@otepaa.ee

Vahelehte saab ka pikemalt kirjutada oma talvistest üritustest või teenustest. Vahelehes on tutvustava artikli avaldamine tasuta. Kasutage seda võimalust!

Laekunud talveüritusi kajastatakse jooksvalt Otepää valla kodulehel www.otepaa.ee sündmuste rubriigis.

Kalender

« Tagasi

Valla lahtised MV saalijalgpallis

Alguskuupäev: 23.11.19
Kestus 11:00
Tüüp: Spordisündmus
Asukoht: -
  + Lisa minu kalendrisse
23.11.2019

Laupäeval 23.novembril (oli 26.oktoober) algusega kell 11.00 toimuvad Kääriku uues spordihallis Otepää valla lahtised meistrivõistlused saalijalgpallis.

Osalema on oodatud Otepää valla jalgpallihuvilised alates 15 eluaastast ning kõik endised ja praegused FC Otepää mängijad. Külalisvõistkonnad kutsete alusel!

Võistkonna suurus kuni 10 mängijat, väljakul 4+1. Mängitakse futsali reeglite järgi sh futsali palliga. Mänguaeg sõltuvalt võistkondade arvust.

Osavõtutasu 50€/võistkond.
Pärast turniiri ootab kõiki osalejaid soe saun + auhinnad 1-3.kohale tulnud võistkondadele.

Registreerumine tel. 5624 2785 või emaili teel martin@fcotepaa.ee

Kohtumiseni!
Martin