Kinnisvara

3.05.22

Lp ettevõtjad!

Selles rubriigis on võimalik avaldada enda tutvustust koos kontaktandmetega. Loe edasi

 

*Andmed pärinevad Otepää ettevõtjatelt. Otepää Vallavalitsus ei vastuta andmete õigsuse ja ajakohasuse eest.


Registreeritud Otepää ettevõtted saab leida ka päringuga Majandustegevuse registri veebilehelt.

 

Kinnisvara Kiirabi OÜ Poslovitsa, Nüpli küla, Otepää vald, 67408
Telefon +372 588 59 112
WWW: www.facebook.com/kinnisvara.kiirabi
E-posti aadress: poslovitsa1@gmail.com
Kinnisvara Kiirabi OÜ on Otepää piirkonnas tegutsev ettevõte, mis pakub kõikidele kinnisvara omanikele hooldus- ja haldusteenust.
Tegevusalad: remonttööd, katusetööd, fassaadi- ja soklitööd, vihmaveesüsteemide paigaldus ja remont, maalri- ja plaatimistööd, ruumide siseviimistlus ja remont, terrassi ehitus, piirdeaedade ehitus, betoonitööd, korterite remont, põrandatööd, puusepatööd, keevitustööd, santehnilised tööd, boilerite remont, paigaldus, puhastamine, kütte-, vee- ja kanalisatsioonisüsteemide remont ning hooldus. 
Heakorratööd, haljastusteenus, väliterritooriumi koristamine, muru niitmine, trimmerdamine, võsaraie, heki pügamine, puude langetamine.
Ehitus- ja remondijärgne koristus.
Lume- ja jäätõrje, lume koristamine, lume koristamine katustelt , jääpurikate eemaldamine, jää lõhkumine.
Muud teenused: kinnisvara müügieelne ettevalmistus, kolimisteenus, transporditeenus, mööbli demonteerimine ja monteerimine, küttepuude varumine, maakivimüürid, -aiad, -kaminad, -suitsuahjud, -kiviktaimlad.
Lipupäevadel riigilipu heiskamine ja langetamine.

 

Rex Kinnisvara (Tradest Capital OÜ) Piiri 8, Otepää linn, 67404, Valga maakond
Telefon: +372 5913 9515
WWW: www.rexkinnisvara.ee
E-post: info@rexkinnisvara.ee
Rex Kinnisvara on Otepääl ja Lõuna- Eestis tegutsev kinnisvarabüroo, kuhu kuuluvad sihikindlad maaklerid. Aitame leida sobiliku hinna, müüa, osta või üürida kinnisvara. Meie konsuldatsioonid on Tasuta! Oleme välja töötanud oma turunduskampaania, et kliendi vara oleks huvilistele alati esimesena silme ees. Maaklerid on läbinud põhjaliku koolituse ja müügitreeningud, et viia edukalt lõpuni müügiprotsess. Seisame Sinu eest ja abistame esimesest konsuldatsioonist kuni tehinguni välja. Sina puhka, meie teeme sinu eest töö ära!Varaleidja OÜ Kaasiku 2A, Otepää 67404
Telefon: +372 529 4294
WWW: www.varaleidja.ee 
E-post: info@varaleidja.ee 
Varaleidja OÜ tegutseb Otepää ja Lõuna-Eesti kinnisvaraturul juba 2004 aastast. Oman enim kogemusi Otepää kinnisvaraturul. Kui on soovi oma kinnisvara müüa/osta või üürile anda/võtta, siis olen just õige inimene Teid aitama! 

Toimetaja: RIINA SAVISAAR