Vaba aeg

31.05.22

Lp ettevõtjad!

Selles rubriigis on võimalik avaldada enda tutvustust koos kontaktandmetega. Loe edasi

 

*Andmed pärinevad Otepää ettevõtjatelt. Otepää Vallavalitsus ei vastuta andmete õigsuse ja ajakohasuse eest.


Registreeritud Otepää ettevõtted saab leida ka päringuga Majandustegevuse registri veebilehelt.

 

Lahe Vahepala OÜ  Munamäe 16-5, Otepää
Telefon:  +372 522 5127
WWW:  http://www.lahevahepala.ee
E-post:   info@lahevahepala.ee
Pakume 3-5 päevaseid sportlik-seikluslikke lastelaagreid. Laagrid toimuvad Tehvandi keskuses. Oodatud on kõik 8-13 aastased lapsed. Kavas on erinevad pallimängud, seiklusmängud, maastikumängud, grillimine, ujumine.

 

Loodusturism OÜ Taagepera küla, 68502 Tõrva vald, Valgamaa
Telefon: +372 527 2701
WWW: www.loodusturism.ee
Tegevusalad: matkakorraldus, lõkketoitlustus, seiklusmängud, matkakoolitused, matkavahendite rent, majutuse jm puhkemajade teenuste vahendus.
Osaühing Loodusturism on loodus-, seiklus- ja matkaturismi teenuseid osutav asutus. Meil on üle Eesti ja peamiselt Lõuna-Eestis, Valgamaal, Otepääl tootestatud kokku ligi 100 erinevat looduses liikumise programmi ja sihtkohta, mis aitavad kooligruppidel, sõpruskondadel ja firmadel aktiivselt puhata, lõõgastuda, uusi kogemusi ja teadmisi hankida. Suurimad avaliku tähelepanuga meie poolt korraldatavad sündmused on Pühajärve matkamaratonid tõukeratastel ja tõukekelkudel. Aktiivse puhkuse korraldus ja matkad toimuvad meie poolt igapäevaselt, iga ilmaga ja kõigil "viiel" aastaajal. Ettevõte tegeleb ka laste- ja noortelaagrite ning ettevõtete suve- ja talvepäevade läbiviimisega. Matkasid veavad loodusretkejuhid, neid abistavad matkaliiki tundvad ja kogenud matkainstruktorid. Retkejuhtide kaasabil on võimalik külastada matkavahendiga või jalgsi mitmeid piirkondasid ja sihtkohti ning avastada loodust matkasuuskadel ja matkauiskudel, tõukekelkudel ja tõukeratastel, kanuudel ja süstadel, soo- ja lumeräätsadel. Matkale tulles võtab osaleja kaasa vaid isiklikud asjad, kõik muu varustus matkaliigiga seonduvalt on meie poolt. Meie eesmärgiks on korraldada välitegevus, mis on lõbus, turvaline, arendav ja loodussõbralik. Olete kõik lahkelt osalema oodatud!
 

 

 

Marguse Puhkekeskus (Trust Finance OÜ) Nüpli küla, Otepää vald, Valgamaa 67408
Tel: +372 767 9650; 
GSM: +372 55613496
WWW: www.marguse.ee
E-post: info@marguse.eemirell@marguse.ee
Marguse Puhkekeskus pakub majutust, toitlustamist, lisaks saunade rent. Korraldame seminare, kliendiüritusi, ettevõtete suve- ja talvepäevi, lisaks ka spordi- ja lastelaagreid. Suvel forellipüük. 


 
Reede Villa OÜ  Pühajärve tee 3, Otepää
Telefon:  +372 5087 332
WWW:  http://www.reedevilla.ee
E-post:   info@reedevilla.ee
Suusarent, lumelaua rent, uisurent tel +372 508 7332, +372 766 3463. Ilusalong, juuksur, kosmeetik, maniküür, pediküür, solaarium tel +372 766 3606.


RoheValge OÜ, Mägestiku küla, 67406 Otepää vald
Mart ja Leena Salumaa
Telefon: 517 4148
WWW: www.facebook.com/BlacksmithSalumaa
E-post: mart.salumaa@mail.ee 
Kahel huvilisel on võimalik läbida 7 või 13 tunnine sepatöö algõpe. Ettetellimisel.

 

 
Otepää Seikluspark OÜ  Tehvandi
Telefon:  +372 504 9783
WWW:  http://www.seikluspark.ee
E-post:   info@seikluspark.ee
Otepää Seikluspargis saab end proovile panna metsa sisse ehitatud kõrgseiklusrajal, mis koosneb 55-st erinevast takistuslõigust ja "Linnamäe vallutusretkest" - 300 ja 350 meetrised õhusõidud Linnamäele ja tagasi.


Tehvandi Spordikeskus SA  Nüpli küla, 67406 Otepää vald
Telefon:  +372 766 9500
WWW:  http://www.tehvandi.ee
E-post:   tehvandi@tehvandi.ee
Tehvandi Spordikeskus pakub aastaringselt erinevaid sportimise ja vaba aja veetmise võimalusi koos majutuse ja toitlustusega.
Suvehooajal on Tehvandil erinevate pikkuste ja raskusastmetega jooksu-, kepikõnni-, tervise- ja jalgrattarajad, talvehooajal suusarajad ja kelgumägi ning jõusaal. Aastaringselt avatud Tehvandi Disc Golf'i park. Sportlastele on treenimiseks rullsuusarada, lasketiirud, tehiskattega suusahüppetrampliin ja kergejõustikustaadion.
Tehvandi Spordikeskuse staadionikompleks on saanud täiesti uue ilme ja muutunud multifunktsionaalseks aastaringse kasutusega rahvusvaheliseks spordi-ja turismikeskuseks. Staadionihoone konverentsikeskuses on loodud suurepärased tingimused seminaride, koosolekute õppepäevade ja nõupidamiste korraldamiseks. Kahel korrusel paiknevad eri suuruste ja kaasaegse tehnikaga varustatud ruumid kuni 150-le inimesele.
Avatud on 86 kohaga kõigi mugavustega kolmetärni hotell.  Hotellis on 92 kohaga restoran, mis pakub buffet hommiku-, lõuna – ja õhtusööke.
Lisaks hotellile pakume majutust Tehvandi puhkemajas. Puhkemajas on kaks eraldi sissepääsuga 10 kohalist apartementi.


Veetee OÜ   Otepää vald Nurme talu Tõutsi küla, Valgamaa 67310
Telefon:  +372 506 0987
WWW:  http://www.veetee.ee
E-post:   info@veetee.ee
Faks:  +372 767 9964
Puhkemaja Annemäe 8-10 kohta, saun. Kanuumatkad lõuna-eesti jõgedel.

Toimetaja: MONIKA OTROKOVA