« Tagasi

GALERII: Meeleolukas kahevõistluse MK-etapp Otepääl algas eelvõistlusega

9.-11. veebruarini 2024 Otepääl Tehvandi spordikeskuses toimuv kahevõistluse MK-etapp algas neljapäeval eelvõistlusega.

Pikima õhulennu tegi austerlane Stefan Rettenegger, hüpates 102 meetrit (129 punkti). Teise koha saavutas Thomas Rettenegger, kes hüppas 100 meetrit (128,5 punkti) ning jäi sellega vaid kahe sekundi kaugusele oma vennast. Norralane Jarl Magnus Riiber jäi 95 meetrise (128,2 punkti) õhulennuga kolmandale kohale. Kristjan Ilves hüppas 99,5 meetrit ning sellega kindlustas ta endale neljanda koha. 

Naistest tegi päeva pikima õhulennu Mari Leinan Lund, hüpates 102 meetrit (135,7 punkt) ning kindlustades endale liidripositsiooni. 

Proovivõistluse tulemused lähevad kasutusele juhul, kui ilmastikutingimused ei luba hüppevõistlust läbi viia. 

9.veebruaril  on Otepääl kavas mass-start, mis saab alguse kell 14.

Galerii: https://www.owc.ee/et/KV2024/galerii

 

Kahevõistluse Otepää MK-etapp on selle talve suurim rahvusvaheline spordisündmus koduses talvepealinnas. Ees ootab kolm põnevat võistluspäeva ning kaasa saab elada maailma parimatele kahevõistlejatele. Esimest korda on kavas ka põnev meelelahutusprogramm, mis kütab soojaks kõik sõrmed ja varbad. Kahel õhtul saab jalga keerutada tantsupõrandal heade Eesti artistide saatel. Selle talve suurima suusapeo piletid saab eelmüügist soetada Piletitasku piletimüügikeskkonnas ning võistlusprogrammiga saab tutvuda kodulehel

Lisainfo:
Ago Markvardt
Viessmann FIS Kahevõistluse Otepää maailmakarikaetapi korralduskomitee esimees
Telefon: +372 505 7107

Foto: Tarmo Tomson