« Tagasi

Puka noortekeskus sai uued ruumid

12. oktoobril 2021 avati Puka noortekeskuse uued ruumid.


Puka noortekeskuse uued ruumid asuvad endise Puka vallamaja ruumides. Varem olid need hoone abiruumid. Kokku on noorte käsutuses kolm tuba ja köök.

„Pikka aega polnud noortekeskusel oma kindlat kohta. Puka noortekeskus on lõpuks saanud endale uued, uhked ja avarad ruumid," sõnas Otepää vallavanem Jaanus Barkala. „Vallavalitsuse nimel ütlen, et mida lubasime, seda ka tegime."

 

„Noortekeskuses on mängulauad, Playstation ning võimalus kasutada arvutit nii õppetööks, kui ka vabaks ajaks," selgitas Puka noortekeskuse noorsootöötaja Pille Priidik. „Teeme noortega erinevaid käelisi tegevusi ja viime läbi igasuguseid üritusi. Loodan, et Puka noored leiavad tee meie juurde."

Otepää Avatud Noortekeskuse juhataja Kätlin Nukka leidis, et Puka noortekeskusele oma ruumide saamine on väga oluline samm edasi. „See loob piirkonnas võimalused kvaliteetse noorsootöö elluviimiseks ning loob sobivad tingimused. Nüüd on Otepää vallas kolm noortekeskust, mis tegutsevad selleks ettenähtud ruumides. Rõõm on suur!" lisas Kätlin Nukka.

Puka noortekeskuse ruumide renoveerimine läks maksma 43 723 eurot, raha tuli Otepää valla eelarvest.

 

Puka noortekeskus on Otepää Avatud Noortekeskuse üks kolmest majast.

 

Fotod: SIIT