« Tagasi

Otepää Gümnaasium, Otepää Muusikakool ja Otepää noortekeskus on taas avatud

Tänasel, 2.novembri Otepää vallavalitsuse istungil otsustati, et  alates 3.novembrist jätkub Otepää Gümnaasiumis ja  Otepää Muusikakoolis tavapärane õppetöö, avatud on ka Otepää noortekeskus.


Otepää vallavalitsus sai Terviseametilt nõusoleku tuua koolid tavapärasele õppetööle.
Terviseamet leiab, et hetkel on olukord piirdunud vaid 2 positiivse testi tulemusega ning haiguse levikuks ohtu ei ole. Eneseisolatsiooni jäävad ainult need isikud, keda Terviseamet on lugenud lähikontaktseteks ning kes on saanud vastava selge juhise. Distantsõppele jäävad ka nakatunuga ühes klassis õppinud õpilased.

Avatud on ka õpilaskodu ja spordihoone.

Seoses võimaliku nakkusohu ennetamisega palub Otepää Gümnaasium lastevanematel laps kooli saata ja vastu võtta koolimaja peauksel. Haigusnähtudega lapsed palutakse jätta koju tervenema.

Kultuurisündmuste toimumise ja laste huvitegevuse osas teeb lähiajal otsused Otepää Kultuurikeskused juhtkond. Otepää linnaraamatukogu jätkab raamatute laenutamist tavapärasel viisil.

Otepää Vallavalitsuse 28. oktoobri 2020. a korralduse nr 2-3-603 „COVID-19 haiguse leviku tõkestamiseks lasteasutuste ajutine sulgemine" kehtetuks tunnistamine

Otepää Vallavalitsuse 28. oktoobri 2020. a korralduse nr 2-3/603 „COVID-19 haiguse leviku tõkestamiseks lasteasutuste ajutine sulgemine" muutmine.

 

Otepää Vallavalitsuse 28.10.2020 korraldus nr 603 COVID-19 haiguse leviku tõkestamiseks lasteasutuste ajutine sulgemine