« Tagasi

FC Otepää läheb Tallinnas vastamisi Paide Linnameeskonnaga

11.septembri õhtul selgub A. Le Coq Arenal väikeste karikavõistluste võitja, kui kell 19.00 algavas kohtumises lähevad vastamisi FC Otepää – Paide Linnameeskond III. Mõlemad finalistid ootavad rahvusstaadionil peetavat mängu põnevusega.

„Väikeste karikavõistluste võitmine on meie selle hooaja eesmärk. Seega oleme ülimotiveeritud ja meid rahuldab ainult üks tulemus," lausus Otepää meeskonna esindaja Marko Laas.

Otepää kapten Raul Lehismets: „Oleme esmakordselt klubi ajaloos väikese karika finaalis. Täna on meil võimalik mängida Eesti jalgpalli mekas ja seda peab täiega nautima. Kuigi vastane on kogenum, siis kindlasti tekivad meil omad võimalused edu saavutamiseks. Jäänud on ainult üks mäng, täna tuleb endast kõik väljakule jätta. Eks siis näha, mis tulemuse see annab."

„Mul on au juhendada sellist meeskonda sellisel staadionil ja sellises mängus. Nautigem seda õhtut," sõnas Paide Linnameeskond III peatreener Rauno Kööp.

Paide kapten Carl Tubarik loodab karikafinaalist väljuda positiivse emotsiooniga: „Käesoleva hooaja peaeesmärk on võita väike karikas - see nõuab pingutust, keskendumist ja väga head sooritust. Karikavõit on see valuuta, mis maksab ja määrab, mis hinde saab üldiselt lõppevale hooajale kokkuvõtvalt panna. Eesmärgi positiivseks täideviimiseks tuleb ennekõike nautida igat hetke Eesti jalgpalli pühamus. Kohtumiseni A. Le Coq Arenal!"

FC Otepää – Paide Linnameeskond III kohtumise avavile kõlab A. Le Coq Arenal kell 19.00. Staadioni väravad avatakse kell 18.00. Mängust teeb otseülekande Soccernet.ee portaal.

Piletid hinnaga 3 eurot on saadaval kohapeal ja eelmüügis Piletilevis. 2013. aastal ja hiljem sündinud pääsevad mängule tasuta, samuti on sissepääs prii LHV jalgpallikaardi ja Jalgpallihaigla liikmekaardi ettenäitamisel.

EJLi pressiteenistus
www.jalgpall.ee