Raamatukogud

17.05.19

Alates 1. jaanuarist 2019 on senised valla raamatukogud ühedatud  Otepää valla allasutuseks Otepää Raamatukogu.

Uus ühendasutus koosneb Otepää Linnaraamatukogust ja selle haruraamatukogudest: Keeni Raamatukogu, Kuigatsi Raamatukogu, Nõuni Raamatukogu, Puka Raamatukogu, Pühajärve Raamatukogu, Sangaste Raamatukogu.

 

Otepää Raamatukogu
Registrikood: 75027502
Direktor: Kaido Mägi
E-post: Kaido.Magi@otepaa.ee
Tel. 766 4824

Otepää Raamatukogu põhimäärus (Otepää Vallavolikogu määrus nr 15, 22.11.2018)

Raamatukogu kasutamise eeskiri (Otepää Vallavolikogu määrus nr 13, 19.11.2015)

 

Otepää Linnaraamatukogu
Raamatukoguhoidjad: Ülle Paul, Maret Viigimets
Otepaa.Linnaraamatukogu@otepaa.ee
Lipuväljak 13, 67405 OTEPÄÄ
Tel. 766 4824
Lahtiolekuajad:
E-N 11.00-19.00
P    12.00-16.00

 
 
Pühajärve Raamatukogu
Vanemraamatukoguhoidja: Ly Haaviste
Sihva küla, 67301 Otepää vald
Tel. 766 8505
Lahtiolekuajad:
E, K - 9.00-16.00
T - 10.30 -17.30
N - 8.00-15.00
 
 
Sangaste Raamatukogu
Kooli tn 3, Sangaste alevik 67013

Raamatukoguhoidja Heili Kalbri
E-post: Heili.Kalbri@otepaa.ee
Tel. 5307 2043 
Lahtiolekuajad:

K 10.00 - 17.00
R 10.00 - 16.00

 
Keeni Raamatukogu
Keeni tee 12, Keeni 67012
Raamatukoguhoidja Heili Kalbri 
E-post: Heili.Kalbri@otepaa.ee
Tel. 5307 2043 
Lahtiolekuajad:

E 12.00 - 18.00
N 10.00 - 18.00
 
 

 

Nõuni Raamatukogu
Otepää vald, Nõuni
Raamatukoguhoidja Anne Udeküll
Tel. 765 7333
E-post: Anne.Udekyll@otepaa.ee
Lahtiolekuajad:
K 12.00-18.00
N 12.00-18.00

 

 

Puka Raamatukogu
Kooli 6, Puka alevik, Valgamaa, 67217
Raamatukoguhoidja Ene Markov
Tel. 766 9417
E-post: Ene.Markov@otepaa.ee
Lahtiolekuajad:
E 11.00-17.30
K 11.00-17.30
N 8.30-14.30
Raamatukoguhoidja on puhkusel: 20.05 - 30.05.2019

 
 
 
Kuigatsi Raamatukogu
Otepää vald, Kuigatsi küla
Raamatukoguhoidja Tiiu Treimuth
Tel. 769 2376
E-post: Tiiu.Treimuth@otepaa.ee
Lahtiolekuajad:

T 11.30-19.30
N 15.00-18.00
R 10.00-17.00