Otepää Kultuurikeskused

11.06.24

Otepää Kultuurikeskused

Registrinumber: 77000683
Aadress: Valga maakond, Otepää vald, Otepää linn, Virulombi tn 2, 67404

Kodulehekülg: www.otepaakultuur.ee

Otepää Kultuurikeskused põhimäärus


Otepää Kultuurikeskused tasuliste teenuste nimekiri
(Otepää Vallavalitsuse 25.04.2023 korraldus nr 224)

 

Juhataja: Jorma Riivald
E-post: Jorma.Riivald@otepaa.ee
Tel. +372 5845 4870
kultuurikeskused@otepaa.ee 

 

Administraator:
Margit Illingworth (Tali)
E-post: Margit.Tali@otepaa.ee 
 


Otepää kultuurimaja (Otepää vald, Otepää linn, Virulombi tn 2, 67404)
Kultuurikorraldaja Merle Soonberg
Tel. +372 5662 6481
E-post: Merle.Soonberg@otepaa.ee

Majapidaja Miia Kuuskne


Sangaste kultuurimaja (Valga mnt 7, Sangaste alevik)
Kultuurikorraldaja Marina Pulver
Tel. +372 5300 8226
E-post: Marina.Pulver@otepaa.ee

 

Nõuni kultuurimaja (Nõuni, 67515 Valga maakond)
Kultuurikorraldaja Marika Viks
Tel. +372 5346 5648
E-post: Marika.Viks@otepaa.ee

 

Puka kultuurimaja (Puka alevik, Kesk 47, Otepää vald)
Kultuurikorraldaja Katrin Uffert
Tel. +372 5553 3564
E-post: Katrin.Uffert@otepaa.ee


Puhkused:

 

Töötaja Puhkused
Jorma Riivald, juhataja
25.06.-28.06.2024
03.07.-05.07.2024
08.07.-21.07.2024
12.08.-18.08.2024
Margit Illingworth, administraator 15.07.-28.07.2024
Merle Soonberg, Otepää kultuurikorraldaja 08.07.-01.08.2024
Katrin Uffert, Puka kultuurikorraldaja 08.07.-01.08.2024
Marina Pulver, Sangaste kultuurikorraldaja 08.07.-01.08.2024
Marika Viks, Nõuni kultuurikorraldaja 08.07.-01.08.2024