Külad ja külavanemad

19.05.20
Alates 21.oktoobrist 2017, pärast  kohaliku omavalitsuse volikogu valimistulemuste väljakuulutamist, on tekkinud uus avalik-õiguslik juriidiline isik – Otepää vald. Otepää valla halduskeskus asub Otepää linnas. Valla territoorium on 520,21 km².
 
Uue Otepää valla moodustavad:
Otepää vald, Sangaste vald, 7 Palupera valla küla ning 11 Puka valla küla ja 1 alevik.
 
Uue Otepää valla territooriumil asuvad Otepää linn, kaks alevikku (Puka ja Sangaste) ja 52 küla.
 
Palupera valla külad (Nõuni piirkond): Lutike, Makita, Miti, Neeruti, Nõuni, Päidla  ja Räbi;
 
Puka valla külad: Komsi, Kähri, Kibena, Meegaste, Ruuna, Kuigatsi, Vaardi, Kolli, Plika, Prange, Põru;
 
Sangaste valla külad: Keeni, Tiidu, Lauküla, Restu, Lossiküla, Ädu, Kurevere, Sarapuu, Mäeküla, Pringi, Vaalu, Risttee, Mägiste;
 
Otepää valla külad: Arula, Ilmjärve, Kassiratta, Kastolatsi, Kaurutootsi, Koigu, Kääriku, Mägestiku, Mäha, Märdi, Nüpli, Otepää küla, Pedajamäe, Pilkuse, Pühajärve, Raudsepa, Sihva, Truuta, Tõutsi, Vana-Otepää, Vidrike. 
 
Külavanemad:
 
 
Nr

Küla

Külavanem

Koduleht, külavanema kontaktid

1. 

Arula

Voldemar Tasa

Koduleht: http://arulakyla.blogspot.com/
E-post: talu@lutsu.ee

mob. 515 0092

2.

Kastolatsi

Raul Annmann

 

E-post: oyraulwood@gmail.com
mob. 514 9733

3.

Kuigatsi ja Vaardi küla

Rannus Prii

E-post: rannus@hot.ee
mob. 524 4396

4.

Mägiste, Pringi, Ädu

Kaija Tamm

E-post: tammkaija@gmail.com
mob. 5666 2597

5.

Neeruti küla

Tarmo Märss

E-post: tarmo@grillmeister.ee
mob. 503 1425

6.

Nõuni küla

Elmo Saul

E-post: nounikyla@gmail.com
mob. 511 0574

7.

Pedajamäe

Heleena Jõgi

E-post: heleen.ee@mail.ee
mob. 525 6650

8.

Pilkuse

Reet Tinno

E-post: reettinno@hotmail.com
mob. 5382 3446

9.

Puka alevik

Piret Vahi (alevikuvanem)

E-post: piret.vahi@mail.ee
mob. 528 6547

10. Päidla Ermo Kruuse E-post: ermo.kruuse@gmail.com
mob. 511 3543
11.

Sihva

Heikki Kikkas

E-post: sihva@dialab.ee

12.

Tiidu küla

Vaito Poola

E-post: vaito.poola@mail.ee
mob. 528 4185

13.

Tõutsi

Peeter Kangur

Koduleht: https://kappermae.weebly.com
E-post: pk@pyhajarve.edu.ee
mob. 528 6547

14.

Vaalu küla

Tiiu Treimuth

E-post: tiiu.treimuth@otepaa.ee
mob. 526 2175

15.

Vana-Otepää

Ursula Juhkam

E-post: ursula.juhkam@gmail.com
mob. 518 4477

16.

Vidrike

 

Ivika Nõgel

Koduleht: http://vidrikekula.blogspot.com/

E-post: partnerlus@partnerlus.ee
mob. 511 5914

17. Otepää Aedlinn MTÜ Otepää Aedlinn:
Maarja Raud, Sigrid Rõõmussaar, Tiiu Hõrak (ei ole külavanemat)

Facebook: Otepää Aedlinn
E-post: otepaa.aedlinn@gmail.com

mob. 56 694 214