15.08.23

Lp ettevõtjad!

Selles rubriigis on võimalik avaldada enda tutvustust koos kontaktandmetega. Loe edasi

 

*Andmed pärinevad Otepää ettevõtjatelt. Otepää Vallavalitsus ei vastuta andmete õigsuse ja ajakohasuse eest.


Registreeritud Otepää ettevõtted saab leida ka päringuga Majandustegevuse registri veebilehelt.

 

Tarmere TÜ, Otepää vald, Puka, Kesk 33
Telefon: +372 5636 7225
WWW:  www.estecofood.eu
E-post:  mahekanep@gmail.com

Tarmere on pereettevõte, mis on turul tegutsenud juba üle 20 aasta. Aastaid oli peamiseks tegevusvaldkonnaks raamatupidamisteenuse pakkumine. Aastal 2015 lisandus kanepitoodete ja aastal 2016 ka tatratoodete tootmine. Aastal 2020 katsetati uudsena Eestis kasvatada kinoad.

Firma eesmärk on pakkuda tervislikke innovatiivseid tooteid, mis aitavad inimestel püsida hea tervise juures ning tuua oma ellu positiivseid tundeid.

Tarmere on avanud Pukas oma väikese tootmishoone. Nüüd kooritakse teenusena kohalike väiketootjate kasvatatud toortatart ja tehakse toortatrajahu. Oma igapäevatöös pöörab TÜ Tarmere suurt tähelepanu tootearendusele. Eesmärk on väärindada kanepit, toortatart ja kinoad. Meie tootevalikus on tervislikke tooteid nii toidulauale kui ka kosmeetilisteks eesmärkideks. Käesoleval hetkel on kõige uuemad tooted kanepi-toortatra kama ja kanepitemp. Need retseptid on valminud koostöös Maaülikooli teadlastega. Meie oma kosmeetikasari on valmistatud kanepiõli baasil ja paistab silma kõrge kanepiõli sisaldusega. Valikus on kanepiõli niisutav kreem, kanepiõli vahuseep, pesugeel ja SPA mask.

 

Murimäe Vein OÜ

Kaubamärk: Murimäe Veinikelder

Marja- ja puuviljaveini tootmine, külaliskorter.

Murimäe, Truuta küla Otepää vald Valgamaa 67302

Tel: 5065864

e-post: info@murimaevein.ee

www.murimaevein.ee

Murimäe Veinikelder- lummav viinamarjaistandus, mis asub Otepää küngaste vahel.  Pererahvas ja koerustükke täis Kamuri jagavad külalistele lahkelt oma kogemusi veini valmistamisest ja ehedaid veinielamusi maapealses paradiisis.  Külastada saab viinamäge ja veinikeldrit, kus anname ülevaate Murimäe Veinikeldri tegemistest ning põhjamaisest viinamarjakasvatusest ja veinivalmistamisest. Pakume toitlustust ning korraldame koolitusi ja veinidegustatsioone, kus maitsmisele tulevad Eestis kasvatatud viinamarjadest ning muust eestimaisest toorainest valmistatud käsitööveinid.  Pakume oma külalistele hubast ning eksklusiivset  majutust kõikide mugavuste ja saunaga külaliskorteris, kus ärgates saad nautida kaunist vaadet Lõuna-Eesti kuppelmaastikule! Murimäe Veinikeldri külaliskorter sobib hästi peredele ja väiksematele seltskondadele kuni 5-le inimesele ning neile, kes hindavad privaatsust ja looduse lähedust.

 

 

Grouseberry OÜ

Kaubamärk: VOH

Mahlade ja limonaadide tootmine, vaarikaseemneõli tootmine, vaarika marjade ja istikute müük.

Väike-Tedre, Ilmjärve küla Otepää vald Valgamaa 67305

Tel: 56985765

e-post: raivo@grouseberry.com

www.tedretalu.ee

Oleme kasvatanud vaarikaid  üle 20 aasta. Vaarikaistandandus paikneb 3 hektarit. Hooajal saab kohapealt osta vaarikamarju ja -istikuid. Valmistame tooteid vaarikast: vaarikamahlad ja limonaadid,  vaarikaseemneõli.

 

 

Nuustaku Pruulikoda OÜ

Kaubamärk: Nuustaku Pruulikoda

Joogi ja toidu tootmine ( õlle, siidri, kalja tootmine ja õlleraba krõpsu tootmine)

Tartu mnt. 1, Otepää, Valgamaa 67404

Tel: +37253830011

e-post: info@nuustakubrewery.com

www.nuustakubrewery.com

https://www.facebook.com/nuustakubrewery

Nuustaku Pruulikoja missioon on muuta Eesti inimeste toitumisharjumusi tervislikumaks ja säästa loodust. Me toodame maitserikkaid, laias valikus alkohoolseid ja alkoholivabasid joogitooteid ausalt puhtast toorainetest, sellega mõjutame inimeste tarbimisharjumuste muutumist kvantiteedilt kvaliteedi suunas. Kasutame ära tootmisest üle jääva õlleraba, et valmistada rikkalikult kiudaineid ja valke sisaldavaid küpsiseid ja snäkke.  Pruulikoda on asutatud Otepääl aastal 2016, et ellu äratada vana Nuustaku õllekultuuri parimad maitsed. Pruulikoda ja õllebaar avasid uksed Otepää kesklinnas 2021. Soovime pakkuda Otepää külalistele ja kohalikele sõpradele häid õlleelamusi koos sõpruskonnaga, maitsvat kõhutäidet ja muidugi autentse pruulikoja atmosfääri töötubade, tootedegustatsioonide ja muu juurde kuuluvaga. Nuustaku Pruulikoja on tugev kogukondlik kaubamärk. Ettevõtte käivitamiseks on investeerinud kohalikud ettevõtjad, sõbrad ja Otepää elanikud. Pruulikoda jääb avatuks uutele investeerimishuvilistele ka edaspidi.

 

 

Härmamärdi OÜ

Kaubamärk: Härmamärdi talu tooted

Köögivilja ja juurvilja kasvatus

Härmamärdi, Pilkuse küla Otepää vald Valgamaa 67416

Tel: 51974916

e-post: harmamardi@hot.ee

https://www.facebook.com/profile.php?id=100063649562832

 

 

 

 

Pirnipuu mesi OÜ

Kaubamärk: Pirnipuu mesi

Mesindus, töötoad

Kruusamäe talu, Neeruti küla Otepää vald Valgamaa 67505

Tel: 55653379

e-post: taavi.pirnipuu@gmail.com

www.pirnipuumesi.ee

Otsid teravaid elamusi? Meilt võib neid leida:) Võib ka mitte leida, kui mesinduskostüüm selga panna. Meie hüüdlause on "võta oma mesi ise!". Seda sõna otseses mõttes. Kui soovid ainult maitseelamust ja teravaid elamusi ei soovi, siis meetooted ootavad iseteeninduspunktides.

Pirnipuu mesi müüb mett iseteeninduslikult Otepää linnas karu, turismiinfo trepil.

 

 

Peebu aed OÜ

Kaubamärk: Orumäe Mesi

Peebu Aed - on 2015 aastal loodud perefirma. Just siis toodi vanaisa tallu taas mesilased ja istutati uus puuviljaaed. Oleme pühendunud  loodussäästlikule ja keskkonnahoidlikule majandamisele  ning kvaliteetse mee tootmisele .

Mesindus

Peebu, Meegaste küla Otepää vald Valgamaa 67207

Tel: 55544912

e-post: Peebu@outlook.com

https://www.facebook.com/peebuaedou

 

 

 

Kuno Oja FIE

Kaubamärk:  Kuno´s Workshop

Puidust toodete tootmine: köögitarvikud, lõikelauad, alused jm.

Õuna tn 1 Otepää, Otepää vald Valgamaa 67404

Tel: 56909859

e-post: kunooja@gmail.com

https://www.facebook.com/kunosworkshop

Valmistan täispuidust lõikelaudu, serveerimisaluseid,, kandikuid, aluseid ja muid puidust tooteid

 

 

 

Orupuu Oü

Kaubamärk:  Orupuu

Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine

Oru, Pilkuse küla Otepää vald Valgamaa 67416

Tel: 57843139

e-post: info@orupuu.ee

www.orupuu.ee

https://www.facebook.com/orupuu

https://www.instagram.com/orupuu_woodworks

Orupuu Oü tegeleb eritellimusel valmistatud sisekujunduselementide valmistamisega. Kasutades erinevaid puiduliike ja kombineerides neid epoksiidvaiguga, valmivad alati omanäolised ja isikupärased tooted. Meie valikust leiab nii traditsioonilisi lõikelaudu, serveerimisaluseid, kui ka näiteks keerukamaid diivanilaudu vastavalt tellija soovidele. Meie jaoks on esmatähtis tellimusega rahulolev klient, valmistame kõik tooted alati hoole ja armastusega, kvaliteedis järeleandmisi tegemata.

 

 

Koguperele UÜ - Käsitööriided

Kaubamärk:

Muude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootmine

Kesk tn 31 Puka alevik, Otepää vald Valgamaa 67217

Tel: 53587043

e-post: krislinuibo@gmail.com

https://www.facebook.com/HandmadeByKrislinU

Valmistan eelkõige tooteid lastele-mütsid, sallid, peapaelad. Lähiajal plaanis katsetada ka linaseid riideid ning tooteid koertele.

 

 

 

Toimetaja: MONIKA OTROKOVA