Euroopa Saunamaraton

XI Euroopa Saunamaraton startis 15.02.2020. 

Vaata fotosid SIIT

Õhtune autasustamine SIIT

 

Lisainfo:
Mart Rekkaro
+372 53510414
saun@otepaa.ee
Otepää Kultuurikeskused

Leia meid Facebookist

Read in English from Estonian Saunas blog: https://medium.com/estoniansaunas

 

Euroopa Saunamaratoni piletid saabusid müüki

Euroopa Saunamaratoni pileteid saab osta alates 6. jaanuarist 2020 kell 10.00 Piletilevist, müügis on 120 piletit, pileti hind on 4-liikmelise meeskonna kohta 100 eurot.

Euroopa Saunamaraton Otepääl stardib 15.veebruaril. Saunamaratonist osavõtjate registreerimine toimub sellel aastal Otepää Gümnaasiumi spordihoones (Mäe 23, Otepää) kell 9.00-11.30. Finiš on sealsamas, finiš on avatud kella 17.30ni. Spordihoones on võimalik riideid vahetada. Pärast maratoni pakutakse traditsiooniliselt kuuma suppi.

Saunamaratonist osavõtjad saavad ka sellel aastal orienteerumiskiibi, mis tuleb sauna juures registreerida. Kaardirakenduse asemel on kasutuses paberkaardid. Euroopa Saunamaratoni I-III koht loositakse välja kõigi registreerunud ja reeglite kohaselt lõpetanud võistkondade seast, kavas on ka hulgaliselt eriauhindu. Nagu eelnevatel aastatelgi, valib rahvas taas oma lemmiksauna ning saunaomanikud oma lemmikvõistkondi.

Õhtul saavad kõik kokku ööklubis Comeback, kus leili viskab legendaarne 2 Quick Start. Euroopa Saunamaraton osalejatele käepaela alusel tasuta sissepääs kell 22.00-23.00.

Saunamaraton on lustlik orienteerumismäng, kus tuleb läbida etteantud ajal võimalikult palju kaardile märgitud saunakohti. Võistkond on 4-liikmeline, vajalik on auto ja autojuhi olemasolu. Auhindade loosis osalevad kõik 4-liikmelised võistkonnad, kes on läbinud saunakaardil märgitud kohad ning lõpetavad finišis.
 

XI Euroopa Saunamaratoni korraldab Otepää Kultuurikeskused, saunaomanikud koos oma toimkonnaga, Otepää vallavalitsus ja vabatahtlikud. Saunamaratonil hoiab silma peal raadio Ring FM. Saunamaratoni koostööpartneriteks on ööklubi Comeback ja saunablogi EstonianSaunas.com. Saunameeleolu hoiab üleval talveraadio Sky Plus, saunanautlejate energiataset hoiab kõrgena RedBull.

 

Lisainfo:
Mart Rekkaro
+372 53510414
saun@otepaa.ee
Otepää Kultuurikeskused

NB! Saunamaratoni pileteid tagasi ei osteta. Kui võistkond ei ilmu starti, siis piletiraha ei tagastata. Kaasas peab võistkonnal olema 35 eurot sularaha jälgimisseadme tagatisrahaks selle mittetagastamise või tahtliku lõhkumise eest.

Foto: Adam Illingworth