Otepää vanemaealiste Käime Koos Klubi saab uued ruumid
Otepääl tegutsev vanemaealiste Käime Koos Klubi kolib peagi uutesse ruumidesse.
Otepää Vallavalitsus andis klubile kasutada endised Eesti Posti ruumid aadressil Tartu mnt 1, Otepää.
Käime Koos Klubi eestvedaja Mariita Jalassola sõnul on see oluline samm klubi tegevuse arengus: „Käime Koos Klubi on tegutsenud juba kolm aastat aga ootame enda sekka ikka uusi liikmeid. Meie klubi on koos käinud harilikult kolmapäeviti kell 10. Edaspidi on lisaks regulaarsetele kokkusaamistele kavas korraldada ka erinevaid koosolekuid, koolitusi ja muid üritusi. Meie eesmärk on, et klubi toimiks omamoodi päevakeskusena," ütles Jalasola.
Otepää vallavanem Jorma Riivald tervitas algatust: „Otepää vald tervitab igati seda algatust. Oleme oma väärikaid alati au sees hoidnud. Näiteks tegutseb meil juba mõnda aega Seenioride Koda, mida me toetame. Mul on hea meel, et Oleme uued ruumid leitud ka „Käime Koos" klubile, et soodustada nende tegevust ja aidata kaasa tegevuse parimate tingimuste loomisele. See peegeldab kohaliku omavalitsuse tugevat sotsiaalset vastutustunnet ja sidusust kogukonnaga. Kindlasti jätkame tihedat koostööd meie väärikatega, et pakkuda jätkuvalt kvaliteetset ja huvitavat tegevust. Loodan siiralt, et sellest kohas kujuneb paik, kus kohtuvad erinevad generatsioonid ja sünnivad uued põnevad algatused."
Hetkel käib tulevastes klubiruumides remont. Klubi uksed plaanitakse avada paari nädala pärast. Täpsem info ja lahtiolekuajad avaldatakse vallalehes Otepää Teataja.
Fotol: endine postimaja aadressil Tartu mnt 1, foto: Monika Otrokova