« Tagasi

Vana Baskini Teater „Kõik meestest“

20.11.2016
Otepää Kultuurikeskuses kell 18.00
Vana Baskini Teater „Kõik meestest".                  
Pilet 15/13 €. Piletid müügil Piletilevis, Piletimaailmas
ja Otepää Turismiinfokeskuses.
Avatud kohvik.
 
Miro Gavrani komöödia 
"Kõik meestest". 
 
Lavastaja Eero Spriit
Osades: Tarvo Krall, Raivo Mets ja Janek Sarapson.
 
Miro Gavran on tänapäeva üks populaarsemaid Horvaatia kirjanikke, kelle mitmekülgse loomingu hulka kuulub ligikaudu 40 näidendit. 
 
"Kõik meestest" on eluline, lõbus ja ootamatuid üllatusi pakkuv näidend, kus põimuvad viis erinevat lugu ja viisteist tegelaskuju, keda kehastavad kolm näitlejat. 
 
Millised nad on, need meie kaasaegsed mehed? Kuidas nad elavad? Millest mõtlevad? Millised küsimused ja probleemid neid huvitavad? Mida nad mõtlevad armastusest ja kuidas armastavad? Kuidas nad suhtuvad seksi ja kellega unistavad seksida?
 
Paraku pole unistuste järgi elamine enamasti võimalik, sest elu pisiasjad teevad omad korrektuurid. Ükskõik, kas tehakse head või halba, ollakse aus või silmakirjalik, kutsub see esile vastureaktsiooni. Armastust ei ole vihkamiseta, sõprust konkurentsita ega noorust vanaduseta.
 
"Kõik meestest" jutustab meile sõbralikult enesekriitilise loo meheks olemisest, mis toob suule muheda naeratuse, aga silmanurka ka härda pisara. Olgu kuidas on, aga ilma meeste striptiisita ei saa me seekord kuidagi hakkama.