« Tagasi

Teele Viira ja Drum Attack avavad suvebiatloni maailmameistrivõistlused

25. augustil, avatakse Otepääl Tehvandi staadionil suvebiatloni maailmameistrivõistlused. Veel enne aga kui võistlused reedel avalöögi saavad, peetaks Tehvandi staadionil uhke avatseremoonia, mille peaesinejad on Teele Viira ja pikantne trummiduo Drum Attack. 
 
Suvebiatloni maailmameistrivõistluste avatseremoonia toimub Otepääl Tehvandi staadionil neljapäeval, 25. augustil kell 20.00. MM-i tseremooniate juht Karel Kulbin kinnitab, et nii kohalikel kui kaugemalt tulijatel tasub kindlasti staadionile tulla. "Ei juhtu ju igapäev, et meie koduõuel toimuvad maailmameistrivõistlused ja seda erilisem on ka avatseremoonia" sõnas Kulbin, kelle sõnul ei puudu tseremoonialt ka kõned, Eesti hümni esitab a capellas Otepää kohalik neiu Laura Danilas ning toimub ka 21 osavõtva riigi sissemarss. "Nagu suurvõistlustel ikka, tuuakse ka sportlased rahvale lähemale ning kõikidel spordisõpradel on võimalus koondislasi ergutada juba veel enne kui võistlused algavad," räägib Kulbin, kes lisab, et kindlasti tasub kohale tulla ka Teele Viira ning Drum Attack duo pärast. 
 
Teelel endal jagub trummiduole vaid parimaid sõnu: "Drum Attack on alati olnud minu jaoks üks suur energiat täis esinemisgrupp, mis alati rahva üles kütab. Nad on superandekad ja samal ajal hingetukstegevalt ilusad, sellist kooslust tihti ei kohta," sõnas ta. Kuid kui palju teab Teele laskesuusatamisest? "Ma väga palju võistlusi varasemalt jälginud pole, kuid mo enda kehalise kasvatuse õpetaja Urve Vakker tegeles omal ajal päris tulemuslikult laskesuusatamisega, nii et ala on tuttav," sõnab Teele rõõmsalt ja lisas väikese muigega, et ju see laskesuusatamine ikka üks selline ala on, kus käsi väriseda ei tohiks. 
 
Kokku asuvad suvebiatloni MM-il maailmameistritiitli nimel võistlustulle 21 riigi sportlased, kelle seas ka kõik meie enda kodumaised tipud. Võistlused on pealtvaatajatele tasuta! 
 
Võistluste kava:
 
Neljapäev, 25. august 
20.00 – avatseremoonia 
 
Reede, 26. august 
10.00 – segateatevõistlus juuniorid 
13.00 – segateatevõistlus 
 
Laupäev, 27. august 
9.30 – sprint juuniorid N 
11.30 – sprint M 
14.15 – sprint N 
16.30 – sprint juuniorid M
 
Pühapäev, 28. august 
9.30 – jälitussõit juuniorid M 
11.15 – jälitussõit M 
13.45 – jälitussõit N 
15.45 – jälitussõit juuniorid N
Foto: https://www.dropbox.com/sh/792dasfve8261pg/AAAOHq7cJlsql8pdiAJqybzGa?dl=0 
 
Lisainfo: 
Greete Kempel
võistluste kommunikatsioonijuht 
Suvebiatloni MM 2016
55922183