Tartust saab bussiga Pihkvasse

Temptrans hakkab sõitma alates 14. jaanuarist 2020 Räpinasse ja Värskasse.

Temptrans (vedaja AS Esvil-Reisid) teenindab edukalt оuba 14 aastat  rahvusvahelist liini nr 989 Tallinn-Pihkva. Hetkel teeb buss peatusi Tartu linnas ja Petseris (Venemaa). Alates 14. jaanuarist 2020 buss nr 989 hakkab sõitma järgmisе marsruuеi mööda:


Tallinna bussijaam – Tartu bussijaam – Räpina bussijaam – Värska Sanatoorium – Värska – Petseri bussijaam - Pihkva bussijaam.

Buss hakkab Tallinnast väljuma iga päev kell 08:20 ja Tartust kell 10:55 ning saabuma Räpina bussijaama kell 11:47 ja Värska Sanatooriumisse kell 12:15.
Teenuse osutamine hakkab toimuma kõikidel nädalapäevadel, aastaringselt. Tegemist on otsereisiga, kus ümberistumist ei ole. Perspektiivis on planeeritud liinile lisada uusi väljumisi.

Täpsem info peatuste ja sõiduaegade kohta on kättesaadav Eesti ühistranspordi infoportaalis peatus.ee ning piletimüügikeskkondades online.temptrans.ee ja tpilet.ee. Pange tähele, et pileteid saab soetada nii rahvusvahelistele, kui ka Eesti-siseste reisidele (nt Räpina-Tartu, Värska-Tallinn, Tartu-Värska Sanatoorium jne).

Temptrans


Vaata lisa: www.temprans.ee