« Tagasi

Retrobest “Tere, Kosmos” avalikustas ajastupeo artistid

Ajastufestivalist Retrobest on saanud traditsioon. 2017. aasta festivali avab Toto Cutugno ning maalilise Pühajärve äärde saabuvad kolme päeva jooksul veel kümned armastatud artistid. 
 
29. juunist kuni 1. juulini toimuva teemapeo "Tere, Kosmos" ajastukangelased on tänasest avalikud. Festivali avab suurejoonelise estraadikontserdiga artist, kes ühena vähestest pääses nõukogude ajal raudse eesriide taha ja tekitas meis tunde tõelisest vabadusest - Toto Cutugno. Pühajärvel saab näha artisti, keda Elton John on iseloomustanud kui ajastu parimat laulukirjutajat, "The Riddle'i" ja "Wouldn't It Be Good" autor ja esitaja Nik Kershaw. Rootsist saabub suure live-kontserdiga publikut hullutama 1990ndate ikoon E-Type. Festivali külastajate tungival soovil on festivali residendina tagasi Thomas Anders Modern Talkingust.
 
Miljonite lemmikhitte laulab Pühajärve ääres Mike Oldfieldi laulude "Moonlight Shadow" ja "To France" imeline naisvokaal ning laulu "Everytime We Touch" autor Maggie Reilly. Lisaks esinevad 1980ndate-1990ndate supertähed Alexia, Bad Boys Blue, Real McCoy, SASH!. Tuleval suvel õpetatakse taas Lambadat, maailma kõige edukama Euroopa hiti saatel tantsutab Retrobestil ajatu Kaoma. Tina Turneri lihtsalt parimad hitid toob lavale Inglismaalt pärit Tina Turner's Tribute Show.
 
Armastatud Eesti artistidest esinevad Anne Veski; 2 Quick Start, Black Rokit, Mr. Happyman, Kuldne Trio ja Nancy. Videodiskoga üllatab Arno K ja stiilipidulised viivad ajas tagasi päevajuhid Mart Juur ning Eesti esikosmonaut Black Rokit.
 
Sel aastal üllatab Retrobest kõiki ajastusõpru kosmilise comebackiga, kui lavale naaseb originaalkoosseisus vaid üheks kontserdiks armastatud Eesti popbänd 1990ndatest. Ja siit üllatused alles algavad!
 
Retrobest "Tere, Kosmos" toimub 29. juuni kuni 1. juuli 2016 Otepääl looduskauni Pühajärve ääres. Pileteid saab kuni 5. novembrini osta ainult aadressil www.retrobest.ee. Seejärel on piletid saadaval kõigile vabamüügist. See on planeet Eesti parim stiilipidu - seega hakkake juba mõtlema riietuse ja aksessuaaride peale; pühkige oma neljarattaliselt tolm, puhastage karburaatorid, vahetage küünlad ja saatke kirjasõpradele kutse. 
 
 
LISAINFO
www.retrobest.ee
www.facebook.com/retrobest.ee
info@monstermusic.ee
www.monstermusic.ee
www.facebook.com/monstermusic.ee
 
 
Siim Sups
Avalikud suhted / Public relations 
 
Monster Music
Skype: siimsups
siim@monstermusic.ee
www.monstermusic.ee
www.fb.com/monstermusic.ee  
+372 5662 6316