« Tagasi

Restu 86. spordipäeva järelkaja ja tulemused

Ka selle aasta augusti esimesel pühapäeval, 2.augustil 2020, sai  heade toetajate, ilusa ilma ning taaskord toredate osalejate abil maha peetud järjekorras juba 86. Restu spordipäev. 

Vaatmata segastele aegadele oli osavõtjate arv ikka endiselt üle 100, ning Restu spordipäevale kohaselt olid võistlustules nii juuniorid kui seeniorid vanuses 3-80 eluaastat . See põlvkondadeülene spordipere muudabki Restu spordipäeva osalemise tunde eriliseks. Seekordse spordipäeva puhul võib eriliselt välja tuua võrkpalli segavõistkondade rohkuse 7 võistkonnaga. Klassikaliste kergejõustikualade ning võrkpallile lisaks pakkus põnevust   ARMLIFTING   -  "TELLISE"  TÕSTMINE ehk võistlus kus tuli kätega pealthaardes üles tõsta telliselaadne karp, kuhu raskuseid juurde lisati. Meeste võidutulemuseks jäi 70 kg ning naistel 40 kg.

Nagu alati olid kohal ka Otepää komando päästjad ja Sangaste vabatahtlik tuletõrjeühing oma tehnikaga. Otepää komando päästjad pakusid taas vahutamise aga peamiselt siiski seekord vihmutamise teenust kõigile soovijatele, sest päev täiesti soe ja päikseline:-)  Suur-suur aitäh Otepää vallale, Valgamaa Spordiliidule, Sangaste Linnas AS-le, Sanlind OÜ-le, Sangaste Mesi OÜle, Ale Coq As -le ja Silva Agro-le (Sangaste rukkimaja) ürituse toetamise eest ja suur  aitäh kõigile vabatahtlikele, kes õla alla panid!

Fotoalbumit näeb: https://photos.app.goo.gl/F6otLD5JaXPoYjpN7

Rando Undrus

Restu Spordipäeva tulemused