« Tagasi

Otepää Talveöölaulupeo ettevalmistused on täies hoos

22.jaanuaril 2016. aastal toimub juba neljandat korda Otepääl Eesti Talveöölaulupidu. Kasvav huvi sündmuse kohta näitab, et tegemist on tõeliselt meeleoluka ja maagilise rahvasündmusega. 
 
Talveöölaulupeo korraldajad usuvad, et Talveöölaulupidu on heaks näiteks suurte spordisündmuste kõrval,  pidu lisab väärikat kõla Talvepealinna tiitlit kandavale Otepääle.
 
Ettevalmistused Talveöölaulupeoks on aga täies hoos – välja on valitud esitamisele tulevate laulude repertuaar. Sellel aastal on kavas 17 eestikeelset armastatud laulu läbi aegade. „Teeme ka kummarduse ja ühtlasi meenutame 2016. aasta juubilare – Marju Kuuti, Alo Mattiisenit, Enn Vetemaad ja Tõnu Naissood, kelle loomingut laulupeol esitame," selgitas Talveöölaulupeo üks korraldajatest Merle Soonberg. 
 
Laulupeole oodatakse nii laulukoore kui ka niisama laulusõpru. „Olge julged ja tulge oma koori või sõpruskonnaga ning saage osa meeleolukast muusikasündmusest Pühajärvel, Otepääl," sõnas Merle Soonberg. „See pidu jääb kindlasti meelde kui eriline ja vahva kogemus!"
Traditsiooniline talvine laulupidu saab alguse mõnesajameetrise kooride rongkäiguga Pühajärve lauluväljakule. Igal aastal on pidu kogunud populaarsust ning osalejate hulk on olnud 300-600 laulja vahel ning lisaks kuni tuhatkond pealtvaatajat.
 
 
Täiendav info ja registreerimine:
Merle Soonberg +372 566 26481
info@talvelaulupidu.ee 
 
Talveöölaulupeo korraldajad