« Tagasi

Otepää on MK-etapiks valmis

 


Tehvandi staadion (foto: Paul Poderat)Esimeste mõnusate üritusteni Coop FIS Cross-Country World Cup võistlusel on jäänud praguseks hetkeks vähem kui nädal! Kogu olukord on korraldajatele siiani meeletult soodne olnud! Seda nii ilma kui ka kogu talve osas! Praeguseks hetkeks on kõik vajalikud suusarajad kunstlumega kaetud. Muidugi ka legendaarne Tehvandi tõus!

Nii eile öösel kui ka täna hommikul juurde sadanud lumi on muutnud ilmaolud Tehvandil i d e a a l s e t e k s. Lisaks on ilmateade nädalavahetuseks soodne ning korraldajad loodavad väga häid olusid võistluste ajaks. Otepää on sellel aastal selgelt talvepealinna tiitlit väärt!

 

Hetkel on ettevalmistused sajaga käimas ning kõigil on käed tööd täis tehes veel viimaseid ettevalmistusi. Kunnar Karu ütleb, et järgneval nädal peavad veel paljud asjad detailideni saama ülekäidud ning nad on 400 korraldajaga ning vabatahtlikuga valmis üritust läbi viima maailma parimatele suusatajatele koos maailma parima suusapublikuga! Tänasest saabuvad ka võistluspaikka esimesed suusatajad ning suured ja uhked määrdeveokid!

 

Võistlusele saab kaasa elada taas Kanal 2 vahendusel nii laupäeval kui ka pühapäeval, kuid kõige paremad emotsioonid ja vaated asuvad siiski Tehvandi Spordikeskus!

 

Vaata võistluste programmi SIIT ning pileti saad võtta SIIT!

 

Kohtume juba lumises ja talverõõmu pakkuvas linnas nimega Otepää! 

 

Vaata parkimist ja liiklusskeemi SIIT

 

Korraldustoimkond
www.owc.ee