Riimkroonika konkurss 2020

Otepää Kultuurikeskused kuulutab välja Otepää valla Riimkroonika kirjutamise konkursi 2020!

Konkursi eesmärgiks innustada inimesi rohkem ennast väljendama ning neid ümbritseva elu-olu kohta arvamust avaldama. Lisaks jäädvustame sellega ka Otepää valla ajalugu.

Konkursi korraldamiseks on andnud inspiratsiooni Oskar Kruus oma samanimelise luuleteosega ning iga-aastane Otepää valla jõuluvanade kokkutulek, kus lauldakse vanal heal viisil eelmise aasta põletavatel teemadel. Riimkroonika sisuks peakski olema ümbritseva elu-olu kajastus, kirjutaja jaoks olulised teemad, nende positiivsed ja negatiivsed küljed. Iga autor võib esitada ühe või mitu luuletuse. Konkursil puudub vanusepiirang. Laekunud tööde hulgast valib žürii kolm paremat ning lisaks antakse eriauhinnad.

Luuletused tuleb saata e-postile kultuurikeskused@otepaa.ee, tuua Otepää, Sangaste, Nõuni või Puka Kultuurimajja või pista hoopis valitud maja postkasti.

Ära unusta oma töö juurde lisada enda nime, vanust ning kontaktandmeid!

Luuletusi saab konkursile edastada kuni 1. märtsini 2020.

Otepää Kultuurimajas toimub 6. märtsil Vaikse Muusika õhtu, mis on ka ühtlasi konkursi lõpusündmus, kus muusikaõhtu kõrvale loeme ette parimad tööd, kuulutame välja võitjad ning jagame eriauhindu.

Otepää Kultuurikeskused loomejuht Merilin Kirbits