Jälgige reklaami, kuupäevad võivad muutuda!

 

Hea kultuuri- või spordiürituse korraldaja! Kui Sinu sündmust ei ole siin, siis võta ühendust e-posti aadressil: monika@otepaa.ee ja anna oma üritusest teada!  

Sündmuste avaldamine kalendris TASUTA!

Head ettevõtjad ja ürituste korraldajad!

Nagu tavaks saanud, ilmub talveürituste vaheleht 19. detsembril 2019 Otepää Teatajas. Ootame kõigilt ettevõtjatelt ja ürituste korraldajatelt oma talviste ürituste kava 13. detsembriks 2019 e-posti aadressile: monika@otepaa.ee ja koopia teataja@otepaa.ee

Vahelehte saab ka pikemalt kirjutada oma talvistest üritustest või teenustest. Vahelehes on tutvustava artikli avaldamine tasuta. Kasutage seda võimalust!

Laekunud talveüritusi kajastatakse jooksvalt Otepää valla kodulehel www.otepaa.ee sündmuste rubriigis.

Kalender

« Tagasi

Spordiväljaku avamine Keenis

Alguskuupäev: 29.08.19
Kestus 16:00 – 18:00
Tüüp: Kokkusaamine
Asukoht: -
  + Lisa minu kalendrisse

29.08.2019

Keeni noortekeskuse juures on valminud multifunktsionaalne spordiväljak. Mini-arena avamine toimub 29. augustil kell 16.00.

Nüüd on Keeni noortel võimalik tegeleda mitme harrastusspordi alaga, kuna multifunktsionaalne spordiväljak, ehk „puur"  on ehitatud vähemalt nelja erineva pallimängu harrastamiseks – jalgpall, korvpall, võrkpall, tennis. Talvisel perioodil on võimalik platsi kasutada uisuväljakuna.

Spordiväljaku ehitamise tööde kogumaksumuseks kujunes 43 558,80 eurot koos käibemaksuga, millest PRIA toetus oli 27 000 eurot, omaosalus 16 558,80 eurot. Toetust saadi meetmest: Eesti maaelu arengukava 2014-2020 Leader meede ja Valgamaa Partnerluskogu strateegia meede 2 „Kogukonnad ja noored – kogukonnaalgatused oma elukeskkonna parandamiseks".

Ootame kõiki huvilisi spordiväljaku avamisele!