Jälgige reklaami, kuupäevad võivad muutuda!

 

Hea kultuuri- või spordiürituse korraldaja! Kui Sinu sündmust ei ole siin, siis võta ühendust e-posti aadressil: monika@otepaa.ee ja anna oma üritusest teada!  

Sündmuste avaldamine kalendris TASUTA!

Head ettevõtjad ja ürituste korraldajad!

Nagu tavaks saanud, ilmub talveürituste vaheleht 19. detsembril 2019 Otepää Teatajas. Ootame kõigilt ettevõtjatelt ja ürituste korraldajatelt oma talviste ürituste kava 13. detsembriks 2019 e-posti aadressile: monika@otepaa.ee ja koopia teataja@otepaa.ee

Vahelehte saab ka pikemalt kirjutada oma talvistest üritustest või teenustest. Vahelehes on tutvustava artikli avaldamine tasuta. Kasutage seda võimalust!

Laekunud talveüritusi kajastatakse jooksvalt Otepää valla kodulehel www.otepaa.ee sündmuste rubriigis.

Kalender

« Tagasi

Pedajamäe öökino

Alguskuupäev: 10.08.19
Kestus 21:00
Tüüp: Film
Asukoht: -
  + Lisa minu kalendrisse

10.08.2019

Pedajamäe öökino kell 21.00

Võta kaasa istumismatt ja sõbrad ning tule kinno!
Avatud ÖÖKOHVIK!
Suure tormi korral näitame filme KINOKUURIS...


Lastele pakume Norra filmi BÄNDIPOISID:
 

Parimad sõbrad, Grim ja Axel, on alati unistanud "Rokilahingu" konkursile minna. Grim mängib trumme ja Axel on kidramees. Koos on nad bänd - Los Bando Immortale. Axel on ka solist, kuid tema lauluhääl pole kiita. Tegelikult on see lausa õudne. Grim pole seni julgenud seda talle öelda, aga kui saabub kutse konkursile, on vaja kiiret lahendust.  Grim hakkab ääri-veeri vihjama, et bändis on midagi puudu. Axel saab aga asjast valesti aru ja korraldab bassimehe värbamise katsed. Ainukesena ilmub kohale varjupoolsema iseloomuga 9-aastane tüdruk Thilda, kes mängib tšellot. "Bassimees" ongi olemas...


Suurtele aga oleme valinud Prantsusmaa komöödia UJU VÕI UPU

Tõelised mehed, ükskõik millised nad ka ei ole ja mis raskustega nad ei võitle, nad ei anna kunagi alla. Kui nad midagi juba pähe võtavad, siis tõsiselt ja neid ei takista miski: ei aeg, raha ega teiste arvamus.

Nii just Prantsusmaal lugu lahti rullubki: seitsmest mehest koosnev kamp otsustab põgeneda täiskasvanute igapäeva halli elu eest täiesti ootamatul viisil – moodustades meeste sünkroonujumise meeskonna. Lõppude lõpuks, kui kõik elumured sind põhja veavad ja väljapääsu enam kusagil ei näe, on tähtis jääda uppumatuks!

Suurepärased prantsuse näitlejad, peen huumor ja elulähedane inimlik lugu.

NB: film „Uju või upu“ on tihedal prantsuse filmiturul saanud tõeliseks hitiks – eelmise aasta tulemuste põhjal jõudis see viiendale kohale, vaatajatearv on ületanud nelja miljoni piiri ja linastused veel jätkuvad.

JÄRVEKINOS näeme!


Lisainfo:  külavanem Heleena 52 56 650