Jälgige reklaami, kuupäevad võivad muutuda!

 

Hea kultuuri- või spordiürituse korraldaja! Kui Sinu sündmust ei ole siin, siis võta ühendust e-posti aadressil: monika@otepaa.ee ja anna oma üritusest teada!  

Sündmuste avaldamine kalendris TASUTA!

Kui soovid vaadata terve kuu südmusi, siis vali menüüst "Kuu".

 

Kalender

« Tagasi

Koguperelavastus "Ernesto küülikud"

Alguskuupäev: 29.10.20
Kestus 10:00
Tüüp: Etendus
Asukoht: -
  + Lisa minu kalendrisse

29.10.2020
Otepää kultuurimaja kell 10.00 ja 13.00 koguperelavastus „ERNESTO KÜÜLIKUD“.
Autor Piret Raud, lavastaja-dramaturg Kaija M Kalvet, kunstnik Inga Vares. Laval Agur Seim, Jaanika Tammaru, Karl Edgar Tammi, Siim Angerpikk.

„Ernesto küülikud“ on Piret Raua samanimelisel romaanil põhinev koolilaste- ja koguperelavastus. Tiheda sündmustiku ja värvikate tegelaste abil jutustatakse lugu must-kunstnikust, kes peab saatuse tahtel endale uue töö leidma. Aastaid turvalises tsirkuse-perekonnas veetnud mees leiab end korraga silmitsi maailmaga, mis on täis eravaldusi, naljakaid pankureid ja jaburaid karusnahafarmereid. Siira ja vahetu elutunnetusega Ernesto ei lepi ebaõiglusega, astub nõrgemate kaitseks välja ning leiab lõpuks teenitult ka enda hingerahu. Ernesto on kangelane, kes kriitilise lapsepilguga julgeb esitada küsimusi ühiskonnas normaalseks peetava kohta. Samuti on ta keegi, kelle jäägitu pühendumus oma hoolealustele – karusnahafarmist näpatud jänestele – võiks olla eeskujuks kõigile, kes loodusest ja sõpradest lugu peavad. Ning lõpetuseks näitab Ernesto, kui oluline on julgus otsida ja leida oma isiklikku õnne, isegi kui tee selleni on teistest erinev. Kus ja kelles siis on peidus kõik see maagia ja võlukunst, kui värvilist ja salapärast tsirkust enam pole?

Pilet: 2 €. Piletimüük ja broneeringud maarja@teatermustkast.ee

Koguperelavastus (vanusest 5+). Etenduse kestus 70 minutit

Lisainfo: perenaine-kultuurikorraldaja Merle Soonberg 566 26 481