Jälgige reklaami, kuupäevad võivad muutuda!

 

Hea kultuuri- või spordiürituse korraldaja! Kui Sinu sündmust ei ole siin, siis võta ühendust e-posti aadressil: monika@otepaa.ee ja anna oma üritusest teada!  

Sündmuste avaldamine kalendris TASUTA!

Kui soovid vaadata terve kuu südmusi, siis vali menüüst "Kuu".

 

Kalender

« Tagasi

Leigo Järvemuusika 2020

Alguskuupäev: 8.08.20
Kestus 18:15
Tüüp: Kontsert
Asukoht: -
  + Lisa minu kalendrisse

08.08.2020
Leigo Järvemuusika kell 18.15
Kontserdid toimuvad eelmisel aastal taastatud metsalaval – esinejad on metsa sees, publik müstilise tiigi kaldal. Just ümbritsev maa, tuli ja vesi muudavad hästivalitud muusika Leigol nii eriliseks ja ligitõmbavaks.

08.07.2020 Leigo teatrimetsa lava müstilise tiigi kaldal

NB! Kontserdipaik ei sobi liikumisraskustega inimestele - metsalavani jõudmine eeldab kõndimist põlluservas ja metsateel. Istumisaluseid on piiratud arvul ja mugavamaks nõlval istumiseks soovitame kaasa võtta teki vms.

Palume jalanõude valikul arvestada, et tegemist on looduses toimuva kontserdiga. Tee lavani viib põllu ja tiikide äärest ning metsa seest. Lava astub metsas.

Seoses COVID-19 viiruslevikuga on inimeste istekohad maas märgitud - korraga tohib koos istuda 2 inimest (v.a pered) ning kaugus teistest külalistest on 2 meetrit. Inimeste arv kontserdipaigas on piiratud. Käte desinfitseerimisvahendid on saadaval parklas ja istumisala lähedal. Enda paremaks kursis hoidmiseks soovitame vaadata www.kriis.ee lehekülge.

KAVAS

18.15-19.15 väravast sissepääs ja metsalavale kõndimine 2+2reeglit arvestades (hiljem saabujad ei pruugi jõuda kontserdile õigeaegselt)

19.45 Estonian Cello Ensemble “Veljo Tormis 90”

21.15 Maarja Nuut (laul, viiul)

22.30 Audiovisuaalne vaatemäng –

http://leigo.ee/festival/programm/2020