Jälgige reklaami, kuupäevad võivad muutuda!

 

Hea kultuuri- või spordiürituse korraldaja! Kui Sinu sündmust ei ole siin, siis võta ühendust e-posti aadressil: monika@otepaa.ee ja anna oma üritusest teada!  

Sündmuste avaldamine kalendris TASUTA!

Kui soovid vaadata terve kuu südmusi, siis vali menüüst "Kuu".

 

Kalender

« Tagasi

Rektori karika golfiturniir

Alguskuupäev: 25.08.19
Kestus 11:00
Tüüp: Spordisündmus
Asukoht: -
  + Lisa minu kalendrisse
Tartu Ülikooli rektor professor Toomas Asser ootab 25. augustil taas kõiki golfihuvilisi Otepää golfikeskusesse Tartu Ülikooli rektori karikaturniirile, mis toimub juba üheksandat aastat.

Turniiri eesmärk on tuua kokku Tartu Ülikooli ja golfi vastu huvi tundvad inimesed, et veeta koos üks seltskondlik päev täis võistlushasarti, põnevaid kohtumisi ja kaasahaaravaid vestlusi ning luua uusi tutvusi.

Põhivõistluse auhinnafond on jällegi silmapaistev ning sel korral annavad oma panuse rahvuslik lennufirma Nordica, golfivarustuse veebipood Golfikaubad.ee ning Silberauto. Eriauhinnana paneb Silberauto hole in one-löögi eest välja sõiduauto Mercedes-Benz A200 uue sedaankerega mudeli kaheaastase kasutusõiguse. Kõikide golfiturniiril osalejate vahel loositakse veel välja ajakirja Golf aastatellimus.

Võistluspäeva järel on turniiril osalenud külalised oodatud ülikooli rektori vastuvõtule, autasustamisele ja õhtusöögile Otepää golfikeskuse uues ja moodsas restoranis Privileeg. Õdusa meeleolu eest hoolitseb kitarri saatel Margit Tali.

Lisainfo ja registreerimine: https://ut.ee/golf.

Ajakava:

- 11.00 registreerimine
- 13.00 Tartu Ülikooli rektori avasõnad ja kohtuniku ülevaade võistlusreeglitest
- 13.30 võistluse ühisstart
- 18.00 saunaskäik soovijatele
- 19.30 rektori vastuvõtt, autasustamine ja õhtusöök

Kohtumiseni Otepääl!