Jälgige reklaami, kuupäevad võivad muutuda!

 

Hea kultuuri- või spordiürituse korraldaja! Kui Sinu sündmust ei ole siin, siis võta ühendust e-posti aadressil: monika@otepaa.ee ja anna oma üritusest teada!  

Sündmuste avaldamine kalendris TASUTA!

Kui soovid vaadata terve kuu sündmusi, siis vali menüüst "Kuu".

 

Kalender

« Tagasi

Puuluup Otepääl/VÄLJA MÜÜDUD

Alguskuupäev: 30.12.22
Kestus 19:00
Tüüp: Kontsert
Asukoht: -
  + Lisa minu kalendrisse

30.12.2022
Otepää kultuurimajas kell 19.00

Puuluup Otepääl

Detsembris annab Puuluup meeleolukad aastalõpukontserdid, kus ühtlasi tähistatakse ka eestlastele südamelähedase spordiala – suusatamise – hooaja algust!
Bändi liikmed on ise öelnud, et väga suur osa nende lauludest on pühendatud spordile ning eelkõige just suusatamisele. Seetõttu on paslik neid esitada just siis, kui lumi on vaikselt maad katmas ning eestlased juba suusaradadele kibelevad.
Puuluup koosneb kahest muusikust – Ramo Teder (sooloartistina Pastacas) ja Marko Veisson, kes on ka antropoloog ja õppejõud – ning bänd ristab oma loomingus Hiiu kandleid elektroonikaga. Nende muusikat iseloomustab pärimuse ja kaasaegsete muusikastiilide piiridel kõikumine, kasutades lisaks Hiiu kandle mahedale helile alternatiivseid mängutehnikaid ja heli tekitamise võimalusi. Samuti ilmestavad bändi laule erakordselt head sõnad, mis on sisukad ning lauludes kõlavad ka erinevad keeled.
Nende esimene album „Süüta mu lumi” ilmus 2018. aastal ning teine album „Viimane suusataja“ 2021. aastal. Laivkoossseisuna on bänd andnud kontserte juba üle 7 aasta. Lisaks arvukatele esinemistele Eestis on nad üles astunud USAs, Hiinas, Saksamaal, Soomes, Tšehhis, Ungaris, Poolas, Rootsis, Leedus ja Lätis.
 
Kuula:
„Viimane suusataja“: https://youtu.be/H8iOGywE2es
„Süüta mu lumi“: https://youtu.be/RVgXd_hxItI
 
16.12 kl 19 - Pärnu kontserdimaja
17.12 kl 19 - Tartu, Vanemuise kontserdimaja
18.12 kl 18 - Haanja rahvamaja
28.12 kl 19 - Vihula mõisa kontserdisaal
29.12 kl 19 - Tallinn, Kumu auditoorium
30.12 kl 19 - Otepää kultuurimaja
 
Sündmuse koduleht: www.kontsert.ee
Piletid: OnlinePilet, Piletilevi ja Piletimaailm
https://onlinepilet.ee/puuluup/
NB! Kohapeal piletimüüki ei toimu - VÄLJA MÜÜDUD