Jälgige reklaami, kuupäevad võivad muutuda!

 

Hea kultuuri- või spordiürituse korraldaja! Kui Sinu sündmust ei ole siin, siis võta ühendust e-posti aadressil: monika@otepaa.ee ja anna oma üritusest teada!  

Sündmuste avaldamine kalendris TASUTA!

Kui soovid vaadata terve kuu südmusi, siis vali menüüst "Kuu".

 

Kalender

« Tagasi

Riimkroonika konkurss

Alguskuupäev: 11.01.21
Kestus 9:00
Tüüp: Muu
Asukoht: -
  + Lisa minu kalendrisse

Otepää Kultuurikeskused kuulutab välja Otepää valla Riimkroonika kirjutamise konkursi 2021

Konkursi eesmärgiks on innustada inimesi rohkem ennast väljendama ning neid ümbritseva elu-olu kohta arvamust avaldama. Lisaks jäädvustame sellega ka Otepää valla ajalugu. Konkursi korraldamiseks on andnud inspiratsiooni Oskar Kruus oma samanimelise luuleteosega ning iga-aastane Otepää valla jõuluvanade kokkutulek, kus lauldakse vanal heal viisil eelmise aasta põletavatel teemade. Riimkroonika sisuks peakski olema ümbritseva elu-olu kajastus, kirjutaja jaoks olulised teemad, nende positiivsed ja negatiivsed küljed.

Iga autor võib esitada ühe või mitu luuletuse. Konkursil puudub vanusepiirang. Laekunud tööde hulgast valib žürii kolm paremat ning lisaks antakse eriauhindu. Luuletused tuleb saata e-postile kultuurikeskused@otepaa.ee, tuua Otepää, Sangaste, Nõuni või Puka Kultuurimajja või pista hoopis valitud maja postkasti.
Ära unusta oma töö juurde lisada enda nime, vanust ning kontaktandmeid! Luuletusi saab konkursile edastada kuni 1.märtsini 2021 (k.a.).

Otepää Kultuurimajas toimub 12.märtsil Kohtumisõhtu Tuntud Inimesega, mis on ühtlasi konkursi lõppsündmus, kus jutuajamise ning muusikaliste vahepalade kõrvale loeme ette parimad tööd, kuulutame välja võitjad ning jagame eriauhindu.